عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
مقاله
پنجشنبه، 24 دیماه 1383

11:29 AM

January 13, 2005


ارزیابی فروش نرم افزارهای ERP

نویسنده: ناصر شریفیان2 فروردین 1383 - systemgroup - تصمیم گیرى در مورد انتخاب یك بسته نرم افزارى مناسب ERP از یك فروشنده مناسب یكى از مهمترین تصمیمات در این مورد شناخته مى‌شود كه با ارزیابى صحیح واصولى تولید كنندگان و فروشندگان این نرم افزارها در بازار ERP انجام پذیر خواهد بود.
وقتى سازمان شما تصمیم مى‌گیرد یك سیستم ERP را انتخاب و خریدارى كند، چه معیارهایى را باید در مورد فروشنده سیستم ERP مدنظر داشته باشد؟ چگونه مى‌توانید اطمینان حاصل كنید كه آن فروشنده همه نیازهاى شما را در مورد این سیستم‌ها برآورده خواهد ساخت و به طور كلى چه فاكتورهایى را باید در مورد سازمان خود و همینطور فروشنده نرم افزار ERP در نظر داشته باشید؟
اكثر سازمان‌هایى كه تصمیم به استفاده از این سیستم‌ها مى‌گیرند، ماه‌ها به ارزیابى فرآیندهاى كسب و كار خود مى‌پردازند و بررسى مى‌كنند كه آیا آنها نیاز به متناسب سازى نرم‌افزارهاى مربوطه خواهند داشت یا خیر و مهم‌تر از همه این‌كه آنها چه انتظاراتى از یك نرم‌افزار ERP خواهند داشت ؟
مرحله بعدى نیز، به انتخاب یك فروشنده مناسب ERP مربوط مى‌شود. اما با وجود تنوع زیادى كه در مورد سیستم‌هاى(راه حلهاى[1])ERP وجود دارد، تعیین این كه كدام‌یك به بهترین نحو، نیازهاى سازمان شما را برآورده مى‌سازد، كار دشوارى به نظر مى‌رسد. تعداد زیادى از شركت‌ها بدون این كه به بررسى جوانب مختلف امر بپردازند، اقدام به خرید این نرم افزارها مى‌كنند. تعدادى نیز در مراحل راه اندازى این سیستم‌ها با مشكلات جدى مواجه مى‌شوند كه اگر قبل از اقدام به خرید، شركتهاى فروشنده ERP و نیازها و انتظارات خاص خود را مورد بررسى و بازنگرى بیشترى قرار مى‌دادند، به این مشكلات دچار نمى‌شدند.


Adam Golden & Dawn Scaiano
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی