عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار شرکت ها
یکشنبه، 1 مردادماه 1385

05:49 PM

July 23, 2006


دفتر جدید تنها نماینده رسمی ASUS در ایران افتاح شد

مدیران شركت توسعه و تجارت رایانه همزمان با برگزاری نمایشگاه الكامپ در دفتر جدید خود سمینار سه روزهای را تشكیل دادند تا آخرین برنامه و فعالیتهای خود را برای نمایندگان و شركای تجاری خود تشریح كنند.


توسعه و تجارت رایانه كه در سالهای گذشته به صورت گسترده بر روی انواع قطعات كامپیوتری بخصوص نوت بوكهای ASUS فعالیت داشته است، به تازگی و بارائه طرحهای جدید در پی كسب سهم بیشتری از بازار است.
مسئولان این شركت كه با برگزاری سمینار در دفتر تازه تاسیس، اهداف آینده دیجیتال را برای نمایندگان خود تشریح می كردند خبر از فروش اعتباری رایانه با اقساط بلند مدت و با گارانتی دیجیتال دادند.
براساس این گزارش، محمد ابراهیمی مدیر فروش ( مدیر محصول) شركت توسعه و تجارت رایانه در این رابطه، گفت: تلاش ما برای بهره برداری از امكانات گسترده بانكها و موسسات اعتباری با اقساط 24 ماهه، موجب رسیدن هرچه سریعتر به شعار دیجیتال با عنوان " كامپیوتر برای همه" خواهد شد.
در این همایش سه روزه، مسئولان كمپانی ASUS و شركت كامپترونیكس دوبی نیز حضور یافتند و نقطه نظرات كارشناسانه خود را در رابطه با بازار ایران ایراد كردند.
در ادامه مدیران ASUS از تولید نوت بوكی به نام ORIGAMI با همكاری مایكروسافت خبر دادند. این محصول مشترك با بهره گیری از سیستم عامل تهیه شده توسط مایكروسافت، تا دو ماه آینده به بازار اروپا عرضه خواهد شد و با پیش بینی های مدیران توسعه و تجارت رایانه ORIGAMI تا شش ماه آینده به بازار ایران نیز می آید.
همچنین در این همایش محصول دیگری از ASUS با عنوان لامبورگینی X1 كه محصول مشترك كمپانی خودروسازی لامبورگینی ایتالیا و ASUS است معرفی شد و نكته قابل اشاره در رابطه با این محصول، تولید پنج هزارتایی آن در سراسر دنیا است، كه سهم ایران از این تولید تنها دو عدد است و اولویت خرید با دارندگان اتومبیل لامبورگینی است كه برای خرید این نوت بوك تقریباً گران (5/3 میلیون تومان) 25 درصد تخفیف نیز خواهد داشت.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی