عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار شرکت ها
جمعه، 19 خردادماه 1391

12:20 PM

June 08, 2012


گروه پیشگامان; رتبه دوم تخفیف ویژه مشتریان اینترنت پرسرعت در کشور

یکی از روش هایی که شرکت های مختلف ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت بکار می گیرند ارایه تخفیف برای خرید در دوره زمانی بیشتر توسط مشترکان است.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، یک سایت خبری در گزارشی به بررسی نحوه و میزان ارائه تخفیف به مشتریان توسط شرکت های اینترنتی پرداخته است. در بخشی از این گزارش آمده است: یکی از روش هایی که شرکت های مختلف ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت بکار می گیرند ارایه تخفیف برای خرید در دوره زمانی بیشتر توسط مشترکان است. نتیجه این روش منتفع شدن کاربران و مشتریان شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت است چرا که با پرداخت هزینه سرویس به صورت یکجا علاوه بر آنکه از تخفیف در قیمت برخوردار می شوند، می توانند با آسودگی برای دوره ای مشخص از سرویس دریافتی استفاده کنند.

بررسی های انجام شده برروی اطلاعات دریافتی از سایت شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت حاکی است گروه پیشگامان عنوان دوم را در بین شرکت های ارائه دهنده تخفیف برای مشتریان از بین هشت شرکت مطرح در کشور را از آن خود کرده است.
بر اساس این گزارش ،گروه پیشگامان با ارایه تخفیف 5 درصدی رتبه دوم بیشترین میزان تخفیف را به مشتریان سه ماهه خود ارایه می دهد.
همچنین بررسی جدول میزان تخفیف ارایه شده از سوی شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت به مشترکانی که برای 6 ماهه خدمات می خرند،نشان می دهد که شرکت پیشگامان با ارایه تخفیف 10 درصدی رتبه دوم را دارد.
مقایسه شرکت های PAP در جدول ارایه تخفیف نشان می دهد،شرکت پیشگامان با ارایه تخفیف 15 درصدی به مشترکان یکساله خود در رده اول این جدول قرار دارد.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی