عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
مهمترین عناوین ایستنا
جمعه، 11 خردادماه 1386

01:48 PM

June 01, 2007


جزئیات هداياي تشويقي و کاهش تعرفه تماس های داخلی ایرانسل

ایرانسل ICTna.ir - جزئیات تعرفه هاي تشويقي تابستانی براي تمام مشتركين فعلي و جديد شبكه ايرانسل اعلام شد.

به گزارش ایستنا سه طرح تعرفه هاي تشويقي ايرانسل با نامهای "طلایی"، "آبی" و "قرمز" از 19 خرداد ماه آغاز شده و تا 16 شهريور ماه ادامه خواهد داشت. تمامی مشترکین فعلی و جدید ایرانسل می توانند با استفاده از هر یک از این سه طرح تعرفه تشویقی، از تعرفه های رایگان و یا تخفیفی مکالمات داخل کشور، پیام کوتاه، سرویسهای MMS و GPRS برخوردار شوند. در اين طرح هاي تشويقي محاسبات بر حسب ثانيه انجام مي شود.

طرح تعرفه طلایی ایرانسل بهترین انتخاب برای مشترکین پرمصرف ایرانسل میباشد. مشترکینی که مکالمات طولانی یا متعدد دارند و یا بطور مداوم از سرویس های مختلف تلفن همراهشان استفاده می کنند.

متقاضیان استفاده از طرح تعرفه طلایی ایرانسل با پرداخت ماهیانه ۱۵هزار تومان از امتیازاتی همچون مکالمه رایگان و نامحدود با دیگر مشترکین ایرانسل، کاهش قابل توجه هزینه طرح تعرفه ثانیه ای با مشترکان دیگر اپراتورها (249 ريال به ازای هر دقیقه)، کاهش قابل توجه هزینه مکالمه با مشترکان دیگر اپراتورها از ۱۲ شب تا ۶ صبح (199 ريال به ازای هر دقيقه)، ارسال رایگان و نامحدود SMS به دیگر مشترکان ایرانسل، کاهش قابل توجه تعرفه ارسال SMS به مشترکان دیگر اپراتورها ( ۸۰ریال به ازای هر SMS)، ارسال رایگان و نامحدود MMS و استفاده نامحدود و رایگان از سرویس GPRS در سیم کارت های دائمی ایرانسل برخوردار میشوند.
لازم به ذکر است که طرح تعرفه طلایی ایرانسل به مشترکین سیم کارت های اعتباری عرضه نمیشود.

طرح آبی ایرانسل بهترین انتخاب برای مشترکینی است که خط ایرانسل شان را بهترین وسیله برای ارتباط با خانواده و دوستان می دانند.

متقاضیان استفاده از طرح تعرفه آبی ایرانسل با پرداخت ماهیانه ۵هزار تومان از امتیازاتی همچون کاهش قابل توجه در هزینه مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل (199 ريال به ازای هر دقیقه در سیم کارت های دائمی و 399ريال به ازای هر دقیقه در سیم کارت های اعتباری)، کاهش قابل توجه هزینه طرح تعرفه ثانیه ای با مشترکان دیگر اپراتورها (449ريال به ازای هر دقیقه برای سیم کارت های دائمی و 499ريال به ازای هر دقیقه برای سیم کارت های اعتباری)،تماس رایگان و نامحدود با مشترکان ایرانسل از ۱۲ شب تا صبح، کاهش قابل توجه هزینه مکالمه با مشترکان دیگر اپراتورها از ۱۲ شب تا ۶ صبح (249 ريال به ازای هر دقيقه در سیم کارت های دائمی و 249 ريال به ازای هر دقیقه در سیم کارت های اعتباری)، ارسال رایگان و نامحدود SMS به دیگر مشترکان ایرانسل، کاهش قابل توجه تعرفه ارسال SMS به مشترکان دیگر اپراتورها ( ۸۰ریال به ازای هر SMS)، ارسال رایگان و نامحدود MMS و کاهش تعرفه استفاده از سرویس GPRS به ازای هر کیلوبایت ۵ریال در سیم کارت های دائمی و ۱۰ ریال در سیم کارت های اعتباری برخوردار میشوند.

طرح تعرفه قرمز ایرانسل بهترین انتخاب برای مشترکینی است که معمولاً از طریق پیام کوتاه با دیگران در ارتباط هستند.
متقاضیان استفاده از طرح تعرفه قرمز ایرانسل با پرداخت ماهیانه ۲هزار و پانصد تومان از امتیازاتی همچون کاهش قابل توجه در هزینه مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل (299ريال به ازای هر دقیقه در سیم کارت های دائمی و ۴۹۹ريال به ازای هر دقیقه در سیم کارت های اعتباری)، کاهش قابل توجه هزینه طرح تعرفه ثانیه ای با مشترکان دیگر اپراتورها (۵۴۹ریال به ازای هر دقیقه برای سیم کارت های دائمی و ۶۲۰ريال به ازای هر دقیقه برای سیم کارت های اعتباری)،تماس رایگان و نامحدود با مشترکان ایرانسل از ۱۲ شب تا صبح، کاهش قابل توجه هزینه مکالمه با مشترکان دیگر اپراتورها از ۱۲ شب تا ۶ صبح (۲۹۹ ريال به ازای هر دقيقه در سیم کارت های دائمی و اعتباری)، ارسال رایگان و نامحدود SMS به دیگر مشترکان ایرانسل، کاهش قابل توجه تعرفه ارسال SMS به مشترکان دیگر اپراتورها ( ۸۰ریال به ازای هر SMS)، ارسال رایگان و نامحدود MMS و کاهش تعرفه استفاده از سرویس GPRS به ازای هر کیلوبایت ۱۰ ریال برخوردار میشوند.

به گزارش ایستنا متقاضیان برای تغییر طرح تعرفه خود به هر یک از سه طرح تعرفه تشویقی تابستانی ایرانسل میتوانند با شماره ۱۳۰ تماس بگیرند. این طرح تشویقی به مدت سه ماه قابل اجرا خواهد بود.
تمامی مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل (مشترکین فعلی و آنهایی که به شبکه ایرانسل می پیوندند) می توانند در این طرح شرکت کنند.مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری (از زمان فعال شدن)30 روز می باشد.  در صورت تمایل به باقی ماندن در طرح انتخابی، مشترک می تواند مجدداً با پرداخت اشتراک ماهانه تشویقی آن را برای دوره 30 روزه بعدی تمدید نماید.مشترکین سیم کارت اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی (30 روز) بصورت خودکار به طرح تعرفه قبلی خود بازگردانده می شوند.در صورت انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، مشترکین سیم کارت اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره 30 روزه آن، مبادرت به تغییر تعرفه نمایند.

طرحهاي تعرفه تشويقي مربوط به سيم كارت دائمي، از زمانيكه فعال شوند تا پايان شهريورماه فعال مي مانند.  در صورتيكه مشترك مايل به برگشت به طرح تعرفه قبلي باشد، مي تواند در هر زمان به سادگي از طريق روشهاي ذكر شده در بروشور تعرفه ايرانسل، طرح تعرفه خود را تغيير دهد. با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین سیم کارت دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل به هر یک از تعرفه های تشویقی دیگر انتقال یابند. مشترکین سیم کارت دائمی، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی (پایان دوره صورتحساب شهریور ماه و آغاز دوره صورتحساب مهر ماه 86) بصورت خودکار به طرح تعرفه قبلی خود بازگردانده می شوند. در صورتیکه مشترکین سیم کارت دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزينه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.
شایان ذکر است در صورتیکه طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.

طرح تعرفه انتخابی ظرف 24 ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تأیید فعال می شود. امکان استفاده همزمان از "طرحهای تعرفه تشویقی" و طرح "1000 دقیقه مکالمه رایگان" موجود نمی باشد. به عبارت دیگر، با انتخاب طرحهای تعرفه تشویقی، دقایق باقیمانده از طرح "1000 دقیقه مکالمه رایگان" قابل استفاده نخواهد بود.
هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین سیم کارت دائمی در صورتحساب ماهانه آنها منظور مي شود.
هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین سیم کارت اعتباری از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.


ICTna.ir - شرکت "ايرانسل" ميزان و جزئيات تخفيف وعده داده شده در شبکه خود را اعلام کرد.


به گزارش ایستنا براساس روش جديد محاسبه که از شنبه 12 خرداد ماه جاري (فردا) به نفع مشترکان اعمال خواهد شد، تعرفه هر ثانيه مکالمه در داخل شبکه ايرانسل با 20% کاهش در سيم کارت هاي دائمي از 41/10 ريال به 32/8 ريال تغيير مي يابد. اين مبلغ معادل 499 ريال بازاي هر دقيقه با مبناي محاسبه ثانيه‌اي ميباشد.


تعرفه مکالمه هرثانيه در سيم کارت هاي اعتباري نيز با 27% کاهش از 2/14 ريال به 33/10 ريال در داخل شبکه ايرانسل تغيير يافته است. اين مبلغ معادل 620 ريال بازاي هردقيقه با مبناي محاسبه ثانيه اي ميباشد.


در تعرفه هاي جديد، نرخ خدمات اينترنت (GPRS) با 50% تخفيف از ۳۰ ریال به ازای هر کیلوبایت تبادل اطلاعات به 15 ريال کاهش میابد. همچنین تعرفه ارسال هر "پيام چند رسانه ای" (MMS) نيز با کاهش 80 درصدي، از 1600 ريال به 320 ريال براي هر پيام رسيده است. حجم هر پیام MMS در ایرانسل حداکثر ۳۰۰ کیلوبایت میباشد.


روابط عمومي "ايرانسل" در اطلاعیه خود با اعلام مجدد اينکه کاهش تعرفه ها در مکالمات "ايرانسل به ايرانسل" اعمال خواهد شد، افزود: "از شنبه آينده (19 خرداد ماه جاري) نيز طرح هاي تشويقي 3 گانه اي با عناوين قرمز، آبي و طلايي با هدف بهره مندي افزونتر مشترکان از خدمات ارزانتر ارايه مي شود که از کاهش چشمگير نرخ مکالمات در شبکه ايرانسل و ساير شبکه ها تا دريافت اينترنت رايگان را شامل مي شود."


جزئيات طرح هاي 3 گانه که تا 16 شهريور ماه ادامه خواهد يافت برروي پايگاه اينترنتي "ايرانسل" قابل دسترس است.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی

    تبليغات  
 
 
  سفارش آگهی