عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
مهمترین عناوین ایستنا
دوشنبه، 18 تیرماه 1386

09:01 PM

July 09, 2007


دور جدید انتخاب شماره های طلایی و رند ایرانسل با پیش شماره ۰۹۳۶

ایرانسل ICTna.ir - ایرانسل اعلام کرد با توسعه پر شتاب شبکه خود در سراسر کشور، تنها 9 ماه پس از افتتاح شبکه بیش از 180 شهر کشور را تحت پوشش قرار داده است و طبق برنامه در سال 86 در مجموع بیش از 300 شهر کشور به شبکه سراسری ایرانسل خواهند پیوست. 

بهای سیم کارت دائمی ایرانسل 150 هزار تومان بوده و این بها در طرح شماره طلایی نیز تغییری نخواهد داشت.

بر این اساس و در دور تازه انتخاب شماره های رند و طلایی، ایرانسل این امکان منحصر به فرد را در اختیار متقاضیان قرار میدهد تا شماره تلفن همراه خود را از بلوک ده میلیونی 0936 انتخاب نمایند.

متقاضیان می توانید یکی از شمارههای طلایی زیر و یا هر شماره دیگری را از ردیف اعلام شده به دلخواه به عنوان شماره سیم کارت دائمی ایرانسل خود انتخاب نمایید:
• شماره ثابت منزل یا محل کار
• شماره فعلی تلفن همراه
• شماره ملی
• شماره شناسنامه
• تاریخ تولد
• شماره پلاک خودرو
• سالگرد ازدواج
• یک ردیف شماره سریالی و پشت سرهم برای اعضای خانواده و دوستان
• ترکیب حروف ابجد که مفهوم خاصی را ایجاد می نماید
• شماره های رند و مرتب
و یا هر شماره دیگری که متقاضی خواهان دریافت آن باشد.

متقاضیان میتوانند شماره تلفن همراه مورد نظر خود را از میان شماره های 09360000000 تا 09369999999 به روش زیر انتخاب نمایند. اگر این شماره قبلا توسط سایر متقاضیان ذخیره نشده باشد، به نام متقاضی رزرو خواهد شد:
• به نشانی اینترنتی
www.0936.ir مراجعه نموده و پس از کلیک روی گزینه « انتخاب شماره طلایی»، دستورالعمل ها را دنبال نمایید.
• در صورت عدم دسترسی به اینترنت، به یکی از توزیع کنندگان مجاز ایرانسل و یا مراکز پستی مراجعه نمایید.

زمان آغاز دور تازه رزرو شماره طلایی تلفن همراه 8 صبح روز چهارشنبه 20 تیر ماه می باشد. با توجه به اینکه ایرانسل همواره تلاش دارد تا کیفیت شبکه را در سطح مطلوبی حفظ نماید، به محض تکمیل ظرفیت تعیین شده برای شبکه، طرح انتخاب شماره طلایی متوقف خواهد شد.

با توجه به عدم وجود هزینه جابجایی در شبکه ایرانسل و امکان پذیر بودن خریداری سیم کارت از یک شهر و استفاده در سایر شهرهای ایران بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی، متقاضیان ساکن شهرهایی که در حال حاضر فاقد پوشش شبکه بوده ولی موقتا" مایل هستند از سیم کارت خود در شهرهای دارای پوشش استفاده نمایند، میتوانند در این طرح شرکت نموده و سیم کارت خود را دریافت نمایند.

براي هر چه كوتاه تر نمودن مراحل رزرو شماره و ايجاد فرصت هاي يكسان براي تمامي متقاضیان، انتخاب شماره هاي طلايي اين دوره تنها از طريق اينترنت صورت مي گيرد.علاقمندان در صورتيكه شخصا ً دسترسي به اينترنت نداشته باشند مي توانند از طريق مراجعه به توزيع كنندگان مجاز ايرانسل ويا مراكز پستي مشخصي در سراسر كشور براي رزرو شماره دلخواه خود اقدام كنند؛فهرست اين مراكز پستي متعاقبآ اعلام خواهد شد.

مراحل رزرو اينترنتي به شرح زير است:
1. در اينترنت به نشانی
www.0936.ir برويد و زبان ارتباط با شبكه را ( "فارسي" يا " انگليسي") انتخاب نماييد.
2.سپس شماره مورد نظر خود را در محل مشخص شده وارد نماييد در صورتيكه اين شماره توسط سايرين رزرو نشده باشد،سيستم انتخاب شما را تاييد مي كند.
3.پس از تاييد سيستم،وارد صفحه مشخصات فردي مي شويد.لطف‍ـا ًبه هنگام پر كردن مشخصات خود دقت فرماييد.زيرا اين مشخصات در پرونده شما وارد خواهد شد. همچنين توجه داشته باشيد كه ارسال سيم كارت به مراكز پستي بر مبناي نشاني محل سكونت و كد پستي 10 رقمي كه در اين مرحله به سيستم ارائه مي كنيد انجام مي شود؛ بنابراين ارائه نشاني دقيق و كدپستي صحيح الزامي است.
4.لطفاً توجه فرماييد كه بدون تكميل صفحه مشخصات فردي، شماره به نام شما ثبت نخواهد شد.

پس از تکمیل مشخصات بطورکامل، سیستم شماره انتخاب شده را برای شما رزرو می کند ویک " کد شناسه " به شما تخصیص می دهد.توجه داشته باشید که به هنگام واریز مبلغ، درج این کد شناسه در فیش بانکی الزامی است وبدون درج کد شناسه در فیش بانکی، ارسال سیم کارت امکان پذیر نمی باشد؛ بعبارت دیگر، بدون این کد مراحل رزرو شماره مورد نظر تکمیل نشده وشماره را ازدست خواهید داد.

متقاضی پس از رزرو شماره از طریق اینترنت ، حداکثر 2 روز کاری فرصت دارد تا به یکی از شعب بانک ملت در سراسر ایران مراجعه نموده ومبلغ 1،500،00 ریال به حساب14/234444 به نام شرکت ایرانسل واریز نماید. درج "کدشناسه "در فیش بانکی الزامی است.مهلت پرداخت مبلغ فوق حداکثر تا پایان وقت اداری 2 روز پس از رزرو شماره می باشد. زمانبندی دقیق برای مهلت پرداخت شماره های طلایی به شرح زیر است :
• در صورت رزرو شماره از شنبه تا سه شنبه، مهلت پرداخت حداکثر تا پایان وقت اداری 2 روز بعد در همان هفته خواهد بود.
• در صورت رزرو شماره در روز چهارشنبه، مهلت پرداخت حداکثر تا پایان وقت اداری شنبه هفته بعد خواهد بود.
• در صورت رزرو شماره در روزهای پنجشنبه و جمعه، مهلت پرداخت حداکثر تا پایان وقت اداری یکشنبه هفته بعد خواهد بود. بر همین اساس تعطیلات رسمی جزو روزهای کاری محسوب نمی شوند.
• در صورت عدم پرداخت در مهلت مقرر( دو روز کاری پس از رزرو شماره)، رزرو انجام شده لغو گردیده و شماره انتخاب شده در اختیار سایر متقاضیان قرار می گیرد. 
در صورت واریز پس از پایان مهلت مقرر، کل مبلغ به شماره حساب وارد شده در " فرم مشخصات" توسط ایرانسل بازگردانده می شود.

بلافاصله پس از پرداخت مبلغ توسط مشترک و تائید پرداخت توسط بانک، شماره رزرو شده به نام مشترک صادر شده و به پست تحویل داده می شود. سپس اداره پست سیم کارتها را بر حسب نشانی محل سکونت و کدپستی که مشترک در فرم مشخصات فردی وارد نموده است، به مناطق پستی محل سکونت مشترکین (در تهران) و مرکز پستی (شهرستانها) ارسال می نماید؛ فرایند ارسال پست، حدوداً یک هفته طول می کشد. به این ترتیب، مشترکین پس از گذشت یک هفته از واریز مبلغ، می توانند برای دریافت سیم کارت به اداره پست محل سکونت خود مراجعه نمایند.
برای دریافت سیم کارت، شخص مشترک می بایست با در دست داشتن اصل مدرک شناسایی معتبر (شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه، گذرنامه) و یک برگ کپی از آن به منطقه پستی محل سکونت (در تهران) و یا مرکز پستی (در شهرستانها) مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ 2500 تومان بابت هزینه پست پیشتاز سیم کارت خود را تحویل بگیرند. بر ای اساس هیچگونه هزینه اضافی جز مبلغ ۲۵۰۰ تومان بابت پست پیشتاز سیم کارت به دفتر پستی نباید پرداخت شود. همچنین درصورتیکه مشترکین ظرف مدت 60 روز از ارسال سیم کارت به اداره پست، برای دریافت آن اقدام ننمایند، سیم کارت از اداره پست به ایرانسل برگشت داده می شود.

ایرانسل دز اطلاعیه خود از متقاضیان این طرح خواسته جهت اطمینان از دریافت سیم کارت توسط مراکز پستی، یک هفته پس از پرداخت وجه نزد بانک ملت، به مناطق و یا مراکز پستی شهرستان اعلام شده توسط ثبت نام کننده ( بر حسب نشانی ارائه شده در فرم ثبت نام ) مراجعه نمایند.
تعیین منطقه پستی در تهران و یا مراکز پستی در شهرستانها بر حسب نشانی محل سکونت و کدپستی که مشتریان در زمان پرکردن فرم مشخصات ارائه نموده اند صورت می گیرد. بنابراین ارائه نشانی دقیق و کدپستی صحیح محل سکونت الزامی است. در صورتیکه متقاضی کدپستی مندرج در کارت ملی خود را وارد می نماید، باید دقت شود که این کد می بایست مربوط به محل سکونت فعلی متقاضی باشد زیرا ارسال سیم کارت بر حسب کدپستی محل سکونت انجام می شود.
با تکمیل ثبت نام خود پس از رزرو شماره طلایی، مبلغ 500.000 ریال اعتبار به حساب متقاضی واریز می گردد و در صورت انتخاب هریک از طرحهای قرمز، آبی یا طلائی ایرانسل بطور خودکار و کاملاً رایگان در قرعه کشی سه دستگاه اتومبیل BMW و همچنین جایزه یک میلیارد ریالی شرکت داده می شود.

سیم کارت دائمی ایرانسل قابل انتقال بوده و مشترکین می توانند با مراجعه به یکی از توزیع کنندگان مجاز ایرانسل مالکیت سیم کارت خود را به اشخاص دیگر واگذار نمایند.

در این اطلاعیه از متقاضیان خواسته شده برای اطلاع رسانی به ایرانسل، پس از دریافت سیم کارت خود با شماره مورد نظر، بلافاصله آنرا روی گوشی نصب کرده و اولین تماس را برقرار نمایند.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی

    تبليغات  
 
 
  سفارش آگهی