نخستین الگوی تعالی سازمانی منتشر شد

مرکز کیفیت‌های برتر پیشرفته‌ترین مدل تعالی سازمانی را براساس آخرین فناوری‌های روز كه برگرفته از فرهنگ ملی است، ارائه داد.


به گزارش فاوانیوز،  براساس اطلاعات واصله از سایت رسمی السیتکس، پژوهش‌های عمیقی که چند سال گذشته صرف تحقیقات آن شده است، تلاش‌های مذکور را تبدیل به مدلی منحصربه فرد، فرارشته‌ای و جهان شمول کرده است.
بر این اساس السیتکس نه تنها از معدود مدل‌های تعالی در سطح جهانی خواهد بود بلکه پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین مدل تعالی در سطح بین‌المللی به حساب خواهد آمد که با کنکاش در معنویات موجود در فرهنگ اصیل ایرانی و تلفیق آن با آخرین دانش‌ها، دستاورد و افتخاری ملی در سطح بین‌المللی به شمار  می‌آید و نمایانگر توانمندی ایران در عرصه دانش و نمایشگر فرهنگ غنی ایرانی است.
این تلاش‌ها در راستای بهره‌مندی از خرد جمعی، فرهنگ‌سازی، ارائه راهنمائی و راهکارهای اساسی برای نیل به بهره‌وری، کیفیت برتر، تعالی، اعتبار و اعتماد سازمان‌ها، خصوصا در جامعه اطلاعاتی در قالب حرفه‌ای تخصصی از سوی السیتکس که با نام شرکت علمی تحقیقاتی اِله وِکس کیش فعالیت می‌کند و با همکاری و پشتیبانی برخی از سازمان‌ها چون شورای عالی اطلاع رسانی و مدیران و متخصصین برجسته صورت می‌پذیرد.


​​