عرضه GPRS در افغان بیسیم

افغان بیسیم، اپراتور تلفن همراه كشور افغانستان با تكمیل پوشش شبكه در 34 استان و به روز كردن سرویس GPRS، عرضه این سرویس را با هزینه 59 افغانی برای 1.7 میلیون مشترك این شبكه فراهم كرد.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، "امین رامین" مدیر اجرایی افغان بیسیم می‌گوید: ما در افغان بیسیم به عرضه سرویس‌های ارزشمند به مشتركان خود معتقد هستیم و در تلاشیم تا سرویس‌هایی بیش از آنچه كه مردم به آنها نیاز دارند، در اختیارشان قرار دهیم.
وی افزوده است: ما ارتباطات مایكروویو، كیفیت مطلوب تماس بدون تاخیر در ماهواره و حتی كیفیت عالی شبكه خود را در بزرگراه‌ها تضمین می‌كنیم و با تكمیل پوشش خود در 34 استان و عرضه GPRS در سراسر افغانستان با كمترین هزینه، این سرویس را برای تمامی اعضای خانواده افغان بیسیم فراهم كرده‌ایم.
وی با اشاره به خانواده 1.7 میلیون نفری افغان بیسیم كه اعتقاد زیادی به سرمایه‌گذاری در صنعت تلفن همراه دارند، می‌گوید این اعتقاد مشتریان در رشد سریع تعداد مشتركان تلفن همراه افغانستان به خوبی نمایان است.
امین افزوده است: ارایه سرویس‌های جدید از سوی افغان بیسیم یك ارزش افزوده است كه علاوه بر رقابت این اپراتور با دیگر اپراتورها، منفعت زیادی برای مشتریان به دنبال دارد.
براساس این گزارش، آمارهای ارایه شده توسط موبایل ورلد نشان می‌دهد كه افغان بیسیم ماه سپتامبر سال 2007 را تنها با فاصله اندكی از "روشن" اپراتوراول تلفن همراه افغانستان به عنوان دومین اپراتور بزرگ تلفن همراه این كشور پشت سر گذاشت.


​​