برندگان جشنواره زمستانی ایرانسل مشخص شدند

ICTna.ir - با برگزاری دور دوم قرعه کشی جشنواره "زمستان تا بهار با ایرانسل"، برندگان این دوره از جشنواره زمستانی ایرانسل مشخص شدند.


به گزارش ایستنا از روابط عمومی ایرانسل، این مراسم با حضور مدیران ایرانسل، نمایندگان محترم دادستانی کل کشور، سازمان صدا و سیما و همچنین اصحاب رسانه در محل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برگزار شد.


در قرعه کشی بزرگ ویژه سال نو ایرانسل، به قید قرعه برندگان یک دستگاه خودروی چیرمن، پنج دستگاه خودروی پژو پارس و 10 دستگاه خودروی MVM از میان مشترکینی که در فاصله یکم دی ماه 86 تا 19 فروردین 87 اولین تماس را از سیم کارت دائمی، اعتباری و یا پیام رسان خود برقرار و ثبت نام خود را تکمیل کرده بودند، انتخاب شدند.


بر این اساس، از مجموع مشترکین واجد شرایط قرعه کشی، یک دستگاه خودروی چیرمن به یک مشترک سیم کارت اعتباری ایرانسل از تهران تعلق گرفت.


همچنین پنج برنده خودروی پژو پارس از شهرهای مشهد مقدس، زنجان، اصفهان، تهران و اهواز بوده اند که تمامی آنها از مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل بودند.


در ادامه مراسم قرعه کشی جوایز جشنواره زمستان تا بهار با ایرانسل، 10 دستگاه خودروی MVM به مشترکینی از شهرهای تبریز، اردبیل، قرچک، محلات، رباط کریم، شیراز، زنجان، تهران، کهکیلویه و جویبار تعلق گرفت که همگی آنها هم صاحب سیم کارت اعتباری ایرانسل بودند.


بنا بر این گزارش، در دور اول قرعه کشی جشنواره زمستانی ایرانسل که 6 اسفند 86 برگزار شد، 10 دستگاه پژو 206 و 22 گوشی تلفن همراه نوکیا E90 به قید قرعه به مشترکینی که در فاصله یکم دی تا 30 بهمن ماه 86 اولین تماس را از سیم کارت دائمی،اعتباری و یا پیام رسان خود برقرار و ثبت نام خود را تکمیل كرده بودند، در حاشیه مسابقات اتومبیل رانی گرامیداشت دهه مبارک فجر – جام ایرانسل -  اهدا شد.


اطلاعات بیشتر درباره جوایز ایرانسل و همچنین جشنواره بهاره ایرانسل که با جوایزی نظیر یک هواپیمای دونفره، یک ویلا در جزیره کیش، یک ویلا در شمال کشور و 10 دستگاه پژو 206  در حال برگزاری است، بر روی پایگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir  قابل مشاهده است.


​​