اسامی برندگان قرعه کشی همراه اول هنوز منتشر نشده است

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد که مراسم قرعه کشی طرح 30 سیب سبز ویژه مشترکین خوش حساب همراه اول به مناسبت روز جهانی ارتباطات برگزار شد.


به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، عصر روز شنبه 26 اردیبهشت ماه 88 برندگان قرعه کشی 30 سیب سبز به میمنت 30 سالگی انقلاب اسلامی و عبور همراه اول از مرز 30 میلیون مشترک، طی مراسمی با حضور نمایندگان دادستانی کل کشور، اداره کل بازرگانی صدا و سیما و هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران در سالن اجتماعات برج همراه مشخص شدند.
"وحید صدوقی" مدیرعامل همراه اول در این مراسم با اشاره به شعار سال جاری با عنوان "سال اصلاح الگوی مصرف" دلیل برگزاری این قرعه کشی را تشویق مشترکان به پرداخت غیرحضوری قبوض اعلام کرد.
وی گفت: در دوره پنجم صورتحساب های همراه اول، نزدیک به سه میلیون نفر صورتحساب خود را به صورت الکترونیک پرداخت کردند.
صدوقی افزود: در این دوره بیش از 110 درصد وصولی داشته ایم که بسیاری از لاوصولی های قبلی نیز در این دوره پرداخت شده است.
در این قرعه کشی که به صورت مستقیم از طریق اینترنت در سایت همراهاول به نشانی
www.mci.ir پخش می شد، در مجموع 11 میلیون و 565 هزار و 902 نفر از مشترکین که صورتحساب خود را پرداخت کرده بودند، شرکت داده شدند که از این تعداد دو میلیون و 511 هزار و 585 نفر آنها به صورت غیرحضوری صورتحساب خود را پرداخت کرده اند.
این شرکت افزوده است که جوایز پرداخت های حضوری 30 دستگاه سمند، 300 کمک هزینه سفر زیارتی کربلا و 3000 عدد سیم کارت اعتباری و جوایز پرداخت های غیرحضوری علاوه بر جوایز مذکور 300 عدد سیم کارت اعتباری، 300 کمک هزینه سفر حج عمره و 3000 اعتبار 300 هزار ریالی بوده است که اسامی برندگان متعاقبا از طریق رسانه­های عمومی اعلام خواهد شد.
به گزارش همنا، درحالی که شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرده بود مراسم قرعه کشی این جشنواره به صورت مستقیم از طریق اینترنت در سایت همراه اول پخش خواهد شد اما امکان مشاهده این مراسم برای کاربران ممکن نبود.
همچنین درحالی که لینک اسامی برندگان طرح 30 سیب سبز همراه اول بر روی سایت این شرکت قرار داده شده اما دسترسی به آن ممکن نیست و غیرفعال است.


​​