کوربی: گوشی جدید سامسونگ در بازار ایران


ICTna.ir - گوشی تمام لمسی کوربی مدل S3650 جدید ترین محصول سامسونگ در بازار ایران عرضه شد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی با طرحی نو و امكانات متناسب با نیاز‌های فناوری‌اطلاعات و دیجیتالی جوانان طراحی و به بازار جهان عرضه شده است.


گوشی90 گرمی كوربی دارای دوربین 2 مگا پیكسلی و حافظه 40 مگابایتی است كه كارت حافظه تا 8 گیگابایت را پشتیبانی می‌كند. صفحه نمایش بزرگ 5 سانتیمتری کوربی تجربه متفاوتی را هنگام تماشای تصاویر به شما می‌دهد.


این گوشی 2/1سانت ضخامت،  3/10 سانت طول و 65/5 سانت عرض دارد و باطری آن امكان تامین انرژی لازم را برای 9 ساعت مكالمه و 730 ساعت آماده مكالمه را دارد. کوربی با فناوری تمام لمسی كه فناوری پیشرفته و رایج گوشی‌های تلفن همراه امروز است، همزمان با عرضه در سراسر اروپا در ایران هم عرضه می شود. قیمت متناسب با فناوری پیشرفته ونرم‌افزار‌های بهره‌ برداری آسان كه شبکه‌های اجتماعی رایج را پشتیبانی می‌كند از ویژگی‌های دیگر كوربی است.


طراحی ویژه لبه های مورب گوشی کوربی نگهداری آن را در دستان کاربر به‌راحتی ممکن می کند. از این نظر کوربی یکی از خوش‌دست‌ترین گوشی هایی است كه تا‌ كنون در بازار ایران عرضه شده است.


علاوه بر رنگ‌های شاد قاب پشت گوشی‌ كه شامل زرد، سفید، صورتی و نارنجی است یک قاب مشکی استاندارد و 2 قاب پشت اضافی در دو طرح مختلف هنگام خرید گوشی به خریداران عرضه می‌شود. براساس برنامه سامسونگ قرار است طرح‌ها و رنگ‌های دیگری نیز در آینده از این پوشش‌ها تولید و‌عرضه شود كه به صورت جداگانه در دسترس دارندگان گوشی قرار خواهد گرفت.


سامسونگ کوربی با ضمانت و خدمات پس از فروش شركت پارس‌مایكروتل در ایران عرضه می شود. 


ویژگی‌های گوشی تمام لمسی


گوشی کوربی سامسونگ از محیط کاربری لمسی هوشمند touchwiz)) بهره می برد که تجربه ساده و آسانی از کار با گوشی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد. این محیط كاربری لمسی علاوه بر سیستم قفل هوشمند، قابلیت بزرگنمایی تک انگشتی را نیز داراست.


کاربران می توانند برنامه‌های دلخواه خود را تنها با حرکت کشیدن و رها کردن(drag & drop) بر روی صفحه اصلی گوشی؛ به سادگی در دسترس و استفاده خود قرار دهند. بزرگنمایی تک انگشتی به دارنده‌ گوشی این امکان را می دهد که با لمس تنها یک انگشت بر روی صفحه نمایش؛ تصویر مورد نظر خود را بزرگنمایی کند. همچنین سیستم قفل هوشمند ویژگی است که کاربر به کمک آن می تواند قفل گوشی را باز کرده و با نوشتن یک حرف و یا کلمه از پیش تعیین شده بر روی صفحه نمایش؛ گوشی را از حالت قفل بیرون بیاورد.علاوه براین دارندگان کوربی سامسونگ به برنامه های جانبی و کاربردی زیادی در فروشگاه اینترنتی سامسونگ دسترسی دارند.

 


​​