تابناک نتایج قرعه کشی همراه اول را زیر سوال برد: ۴۳خودرو نصیب ۱۹ نفر شد!

سرانجام پس از ماه‌ها تبلیغ و بنر و... همراه اول برندگان خوشبخت طرح ثامن خود را اعلام كرد.


به گزارش خبرنگار «تابناك»، در اسامی اعلام شده این طرح كه در سایت شركت ارتباطات سیار همراه اول هست، نكته جالب و قابل تأمل این است كه یك فرد همزمان برنده چند دستگاه خودرو پراید شده است!


این گاف كه مشخص نیست سهوی بوده یا اینكه واقعا این افراد همزمان برنده چند دستگاه خودرو شده‌اند، شائبه‌هایی را درباره همراه اول و چگونگی قرعه‌كشی طرح ثامن، از جمله صوری بودن آن و... را پدید آورده است.همان‌گونه كه در تصاویر زیر كه از سایت همراه اول تهیه شده، مشخص است، برخی افراد از جمله محمد ابراهیم امیری لندی، سهیلا بهنام‌فر، عباس پرتقالی، علی خورشیدی‌پور، ابراهیم خیرآبادی، خلیل رضایی، صدیقه ژاله، خلیل‌الله شاكری، محمدحسن شكر خنده، مریم صادقی، معصومه سادات صالحی، سید مهدی علوی، نعمت‌الله قناعت‌پیشه،‌ وحید محمدی كلده، بهنام معصومی، اعظم یكه، حسین واعظ، صدیقه هاشم‌نیا و افروز مهرآسا، دو یا سه پراید صبا برنده شده و در فهرست 80 نفره برندگان این خودرو ویژه قرار گرفته‌اند كه با كسر این افراد و تعداد دفعات برنده شدن آنها حدود 43 مورد می‌شود كه عملا بیش از نصف جوایز قسمت پراید را برنده شده‌اند!

حال جای سوال است كه چطور برای 80 نفر جایزه اعلام شده، 43 عدد آن نصیب 19 نفر شده است و این چه قرعه‌كشی و انتخاب مشتریان بوده كه در آن واحد یك نفر دو یا سه پراید برنده شده؟ البته امكان دارد این افراد جایزه دیگر نیز برنده شده باشند؛ برای مثال در قسمت پژو پارس و...!


حال با این اوصاف كه همراه اول به جای ارتقای كیفیت خدمات به مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها، تنها به دنبال تبلیغ انجام چنین كار دهان‌پركنی است، اشتباه عجیب آن هم بدین شكل، جای بسی تأمل است و بماند كه چنین قرعه‌كشی و طرحی با این حجم عظیم تبلیغات و... كه دست كم یك میلیارد تومان تنها برای تبلیغات تلویزیونی آن برآورد می‌شود، زیر سؤال رفته و صداقت آن مورد تردید قرار گرفته است.


جا داشت كه همراه اول به جای چنین طرح‌های هزینه بری، هزینه تبلیغ و اجرای آن را دست كم در سال اصلاح الگوی مصرف، صرف افزایش كیفیت خدمات خود به مشتركین كند.


در این زمینه :
- وقتی 43 جایزه پراید نصیب 19 نفر می‌شود؛ دست و دلبازی همراه اول و اعلام نتایج عجیب برندگان طرح ثامن
- اسکرین شات خبر فوق در سایت تابناک

 


​​