اعطای تندیس دیموند به شاتل در حوزه IT

ICTna.ir - بر اساس ارزیابی انجام شده میان شرکت­ها و سازمان­های کشور، شرکت شاتل موفق به دریافت تندیس دیموند و کسب رتبه برتر در بین شرکت­های فناوری اطلاعات و ارتباطات گشته است.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) هیات داوران این مراسم متشکل از نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنایع و معادن، وازرت بازرگانی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت تعاون، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی تهران، شورای هماهنگی مدیران عامل بانک­های دولتی، موسسه مطالعات و پژوهش­های بازرگانی، شهردای تهران و ... بوده است.


گفتنی­ست، نفت ایرنول، یک و یک، کاله، بهروز، داروگر، لوازم خانگی پارس، بانک ملی ایران، بیمه ایران، روزنامه همشهری، بارز، گلبافت پادیسان، باتری نیرو، زر ماکارون، انتشارات گاج و فیلتر سرکان برگزیدگان دیگر صنایع در ارزیابی انجام شده بوده­اند.


در وبسایت رسمی شرکت شاتل در این زمینه آمده است: این دستاورد در شرایطی حاصل گشته است که با مشکلات و موانع زیادی از جمله فراهم نبودن زیرساخت ­های مورد نیاز برای توسعه­ ی فعالیت­­ ها، عدم همکاری شرکت­ های مخابراتی و … مواجه بوده‌­ایم. بی­ گمان، فراهم آوردن رضایت مشتریان و ارایه­ ی خدمات با بهترین کیفیت ممکن، همواره یکی از اصلی ­ترین اهداف شرکت شاتل محسوب می ­شود و تمام تلاش این مجموعه بر این است که به زودی بتواند خدماتی منطبق با استانداردهای جهانی در سراسر کشور ارایه کند.


​​