تمدید طرح شماره طلایی ایرانسل با پیش شماره 0930 و 0933 / انتخاب شماره طلایی ایرانسل از طریق پیام کوتاه ممکن شد

GN930.jpg


ایرانسل از تمدید طرح عرضه شماره دلخواه با پیش شماره های 0930 و 0933 تا پایان بهمن ماه و فراهم شدن امکان انتخاب شماره طلایی از طریق پیام کوتاه و همچنین پرداخت از طریق مرکز تماس ایرانسل خبر داد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل،‌ با اجرای دور جدید واگذاری شماره طلایی، ایرانسل این امکان را در اختیار متقاضیان قرار داده تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از میان میلیون‌ها شماره موجود با پیش شماره‌های 0930 و 0933 انتخاب كنند.


متقاضیان شماره طلایی با پیش‌شماره‌های 0930 و 0933 می توانند علاوه بر ثبت نام اینترنتی از طریق پورتال شماره طلایی ایرانسل به نشانی http://093.irancell.ir ، از طریق روش جدید ارسال شماره مورد نظر بوسیله پیام کوتاه به شماره ویژه 7833، در صورت موجود بودن، شماره مورد نظر خود را خریداری کنند.
در این روش کافی است فرد متقاضی، از خط ایرانسل خود، شماره طلایی مورد نظر را طی یک پیام کوتاه به شماره 7833 ارسال کند. در صورت موجود بودن شماره درخواستی، پیام کوتاه تایید و راهنمایی به همراه شماره رزرو برای انجام ادامه روند ثبت نام شماره طلایی، به طور خودکار برای متقاضی ارسال می‌شود. این شماره رزرو برای تکمیل پرداخت استفاده خواهد شد.
به صورت پیش فرض، مشخصات شماره طلایی مورد درخواست، از مشخصات شماره‌ای که پیام کوتاه درخواست از آن ارسال شده، برداشته خواهد شد. در صورت تمایل به تغییر مشخصات مالکیت، متقاضی می‌بایست به قسمت "تغییر مشخصات رزرو" در پورتال شماره طلایی ایرانسل مراجعه کند و با استفاده از شماره رزرو، وارد پورتال شماره طلایی شده و نسبت به تغییر مشخصات اقدام نماید.


پس از انتخاب شماره طلایی و دریافت شماره رزرو، متقاضیان می توانند با مراجعه به پورتال شماره طلایی به نشانی http://093.irancell.ir و استفاده از شماره رزرو، نسبت به پرداخت بهای شماره طلایی خود از طریق کارت‌های شارژ ایرانسل و یا کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام کنند. همچنین امکان پرداخت بهای سیم کارت بوسیله کارت شارژ و از طریق تماس با مرکز تماس ایرانسل نیز فراهم شده است.


بهای سیم‎کارت اعتباری با شماره انتخابی ایرانسل، با احتساب 3هزار تومان اعتبار اولیه موجود در آن و حق الزحمه شركت پست بابت تحویل در محل مشترك و دریافت مدارك، مجموعا 15 هزار تومان تعیین شده كه در هنگام ثبت‌نام، از طریق پرداخت اینترنتی به‌وسیله كارت یكی از بانك‌های عضو شبكه شتاب و یا پرداخت از طریق کارت شارژ ایرانسل دریافت می‌شود.
همچنین پرداخت با کارت شارژ ایرانسل از طریق تماس با مرکز تماس شبانه روزی ایرانسل  برای متقاضیانی که به اینترنت دسترسی ندارند نیز فراهم شده است. در این روش متقاضیان می‌توانند با خرید کارت شارژ به میزان کافی و در دست داشتن شناسه رزرو و شماره طلایی خود، با مرکز تماس ایرانسل به شماره 700 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377000000 برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و رمز شارژ و شناسه رزرو و دیگر اطلاعات لازم را در اختیار کارشناسان این مرکز قرار دهند تا پرداخت آنان تکمیل شود.
اگر فردی به هر دلیل مبلغی بیشتر از میزان مشخص شده توسط سیستم، به حساب ایرانسل واریز کند، مبلغ اضافی به اعتبار شماره طلایی وی افزوده می‌شود. 


در تمامی مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام و آخرین وضعیت از طریق پیام‌کوتاه و پست الکترونیک به اطلاع متقاضی شماره طلایی خواهد رسید. همچنین همواره با مراجعه به صفحه ثبت‌نام شماره طلایی و وارد نمودن شناسه پیگیری رزرو، می‌توان تمام سوابق پیام‌های‌کوتاه و نامه‌های الکترونیکی دریافتی از سوی ایرانسل را مشاهده كرد.
اطلاعات بیشتر در خصوص طرح شماره طلایی ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی
www.irancell.ir قابل مشاهده است.


​​