فهرست کامل برگزیدگان دومین جشنواره ملی فاوا

همزمان با روز جهانی ارتباطات و با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر ارتباطات از برگزیدگان دومین جشنواره ملی فاوا تقدیر به عمل آمد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دوره از جشنواره از میان 900 درخواست در 50 محور مختلف برگزیدگان مشخص و از آنها تقدیر به عمل آمد.
برخی از شرکت کنندگان نیز حائز رتبه نشده و تنها از آنها تقدیر به عمل آمد .
بر اساس این گزارش، برگزیدگان دومین جشنواره ملی فاوا به تفکیک کارگروه ها به شرح ذیل می باشد.


برگزیدگان نهایی کارگروه تولید و پشتیبانی :


تولیدکنندگان برتر نرم افزار
بخش مالی و بانکی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) رتبه اول
بخش پست شرکت تراشه پرداز پویا رتبه دوم
بخش مالی و بانکی شرکت توسعه سامانه ای نرم افزاری نگین رتبه سوم


تولیدکنندگان برتر سخت افزار
بخش پست آقای سعید اقتصادی تهرانی (تولید کننده دستگاه نقش تمبر ، دستگاه ابطال تمبر و پلمپ سر تخته) رتبه دوم
شرکت تولید حباب گستر (تولید پاکتهای حباب دار و دوجداره) تقدیرنامه هیات داوران
آقای محمدرضا صبوری (سازنده امهار فلزی تاریخ دار غلطکی و مشتی) تقدیرنامه هیات داوران
بخش ارتباطات شرکت زعیم (تولید تجهیزات مانیتورینگ) رتبه دوم
شرکت فناوری ارتباطات سیار اشتاد پارس (تولید آنتن ماهواره‌ای خودرویی) رتبه سوم


شرکت های برتر پشتیبانی
بخش ارتباطات شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت رتبه دوم
شرکت تکفام و کارخانجات مخابراتی ایران مشتر ک سوم
برگزیدگان نهایی کارگروه پژوهش و نوآور ی :


کمیته تخصصی انتخاب پژوهشگر برتر
آقای سید محمد رضوی زاده ( محقق برتر وزارت ICT ) رتبه اول


کمیته تخصصی انتخاب دانشجوی برتر
آقای بهزاد پورنقدی رتبه سوم


کمیته تخصصی انتخاب استاد بر تر
آقای رضا فرجی دانا رتبه اول


کمیته تخصصی انتخاب انجمن برتر
انجمن رمز ایران


انجمن علمی کامپیوتر ایران رتبه اول
رتبه دوم


کمیته تخصصی انتخاب شرکت ها و موسسات پژوهشی و دانش بنیان فاوا
مرکز علمی کار بردی کارخانجات مخابراتی ایران رتبه سوم


کمیته تخصصی انتخاب دانشکده / دانشگاه برتر در حوزه فاوا
دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه فردوسی مشهد رتبه اول
رتبه دوم


کمیته تخصصی انتخاب کتاب برتر
سرویس گرایی در شبکه های نسل آینده (مهندس حسن یگانه ) رتبه سوم


کمیته تخصصی انتخاب نوآوری برتر
بخش CT طراحی و ساخت سیستم انتقال DWDM با 32 کانال
(دکتر سیدعلی علویان و سید رضا احسانی اسکویی) رتبه اول


بخش IT به عنوان استاد برتر در بخش IT و نیز ارائه مجموعه طرح‌های یکپارچه خدمات مشتریان ارتباطات سیار (دکتر حمیدرضا ربیعی ) رتبه اول


طراحی و چاپ تمبر سه بعدی (برجسته بینی ) به روش آتواستریوگرام پله ای (غیرپیوسته) ایجاد تحول و نوآوری در طراحی تمبر
( خانم مریم چمنی ) رتبه سوم
برگزیدگان نهایی کارگروه کیفیت و ارائه خدمات شبکه ای :
ارزیابی اپراتور ها
اپراتور SAP شرکت ارتباطات ماهواره ای سامان رتبه اول
شرکت پارس ارتباطات (Pars Telecom) رتبه دوم
شرکت آرین ماهواره رتبه سوم
اپراتور PAP شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) رتبه اول
شرکت پارسان لین ارتباطات رتبه دوم
اپراتورهای شبکه تلفن ثابت شرکت مخابرات استان خراسان رضوی رتبه دوم
شرکت مخابرات استان قم رتبه سوم
اپراتورهای شبکه ارتباطات سیار تقدیر و تشکر از اپراتورهای شبکه ارتباطات سیار برای موفقیت و تلاش روزافزون در سال‌های آتی
برگزیدگان نهایی کارگروه آموزش و اطلاع رسانی :
محور بهره‌گیری دانشگاهها ،‌مراکز و موسسات علمی و آموزشی از زیرساخت‌های آموزش مجازی
دانشکده آموزش الکترونیک دانشگاه شیراز رتبه اول
واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی رتبه سوم
محور ارائه آموزش‌های ضمن خدمت با رویکرد ICT
بنیاد ICDL رتبه دوم
مجتمع فنی تهران رتبه دوم
موسسه جئو جبرای تهران رتبه سوم
محور فعالیت پایگاه‌های اطلاع رسانی در زمینه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات
بانک مسکن رتبه سوم
محور ساماندهی ارتباطات مردمی و پاسخگویی دستگاههای دولتی و سایر سازمان‌ها بر بستر ICT
مرکز ارتباطات دولت و مردم نهاد ریاست جمهوری رتبه اول
دفتر ارتباطات مردمی استان یزد (سامد استانداری یزد) رتبه سوم
محور سمینا ر یا همایش آموزشی در زمینه ICT
گروه علمی تحلیلی طیف رتبه دوم
محور مقاله ،‌یادداشت ، مصاحبه ،‌گزارش و اخبار در زمینه ICT
خبر برگزیده خبرگزاری جمهوری اسلامی / آقای رضا خوش لهجه / با تقدیر و تشکر از روزنامه تماشا / خانم معصومه ستوده رتبه اول
مقالات برگزیده آموزش الکترونیک / مهارت تفکر انتقادی جمعی در محیط یادگیری مجازی/ پروسیدیا / دایرکتوری مقالات و هیات های علمی تحت ISI / دکتر زهره خوش نشین رتبه دوم


اقتصاد الکترونیک / اثر اینترنت بر عملکرد بازاریابی بیمه عمر / فصلنامه علمی پژوهشی بیمه / آقای دکتر غدیر مهدوی رتبه سوم
برگزیدگان نهایی کارگروه توسعه صادرات حوزه ICT :
گروه ارتباطات ماهواره ای سامان تقدیرنامه
شرکت سامانه همراه پیچک تقدیرنامه
شرکت آفتاب رایانه تقدیرنامه
شرکت قاصدک سامانه تقدیرنامه
برگزیدگان نهایی کارگروه کارآفرینی و توسعه کسب و کار :
شرکت خدمات انفورماتیک کارآفرینی و توسعه کسب و کار و
ارائه خدمات رتبه اول
برگزیدگان نهایی کارگروه ارائه خدمات و محتوا :
ارائه خدمات الکترونیک شهری
*سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اطلاع رسانی و
ار ائه خدمات الکترونیک شهری رتبه اول
*شرکت پژوهش و توسعه ناجی (نیروی انتظامی) ساماندهی ارتباطات مردمی و ارائه خدمات الکترونیک شهری رتبه اول
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری‌مشهد رتبه دوم
ارائه خدمات دولت الکترونیک
استانداری همدان رتبه اول
استانداری قم رتبه اول
استانداری اصفهان رتبه اول


​​