امنیت

محصول جدید "مك‌آفی" كاربران را در برابر تمام خطرات اینترنتی‌محافظت می‌كند

 


شركت تولیدكننده نرم‌افزارهای ضد ویروس "مك آفی" مجموعه نرم‌افزاری جدیدی به نام "اینترنت سكیوریتی سوت ‪ "۲۰۰۶‬ارائه كرده كه كاربران را در برابر تمامی خطرات اینترنتی از جمله ویروسها، اسپای‌ور، نفوذ هكرها و همچنین حملات موسوم به "فیشینگ" محافظت می‌كند.


به گزارش سایت اینترنتی "پی‌سی‌ورلد"، این مجموعه نرم‌افزار پیشرفته علاوه بر ارائه امكانات امنیت اینترنتی، كاربران را در برابر پاك شدن ناخواسته و دائمی اطلاعات موجود در هارد دیسك، نظیر عكسهای دیجیتالی و همچنین اسناد رایانه‌ای نیز محافظت می‌كند.


"اینترنت سكیوریتی سوت ‪ "۲۰۰۶‬از دسترسی افراد غیر مجاز به رایانه كاربر از طریق اینترنت جلوگیری كرده و مانع باز شدن پی در پی پنجره‌های تبلیغاتی و مزاحم موسوم به "پاپ آپ" در هنگام گشت و گذار در اینترنت می‌شود.


این نرم‌افزار، از اجرا شدن نرم‌افزارها و اپلیكیشن‌هایی كه سبب كاهش كارایی رایانه می‌شوند جلوگیری كرده و مدیریت فایلهای موسوم به "كوكی" در فلدر "ویندوز" را در اختیار خود می‌گیرد.


محصول جدید "مك آفی" همچنین قادر است ایمیل‌های ورودی به میل‌باكس كاربر را بررسی كرده و ایمیل‌های ناخواسته را فیلتر كند.


محصول همه كاره این شركت قادر به شناسایی ویروسها، اسپای‌ورها و نرم‌افزارهای شماره‌گیر و مزاحم موسوم به "دایلر" است و در صورت وجود آنها در رایانه، آنها را پاك كرده و از حملات موسوم به "فیشینگ" كه در آن هكرها با استفاده از لینكهای اینترنتی كاربر را به سوی وب سایتهای آلوده هدایت می‌كنند، جلوگیری به عمل می‌آورد.


مجموعه نرم‌افزاری "اینترنت سكیوریتی سوت ‪ "۲۰۰۶‬شركت "مك آفی" به صورت خودكار و بدون نیاز به دخالت كاربر همه روزه با اتصال به سایت این شركت از طریق اینترنت، به روز نگاری می‌شود.


"مك آفی" قیمت این مجموعه نرم‌افزاری امنیتی را ‪ ۷۰‬دلار تعیین كرده‌است.


​​