امنیت

Trend Micro و حیاط وحش IT در جیتكس!


سرویس خبر شبکه آنلاین
دوشنبه 4 مهر 1384

بازدیدكنندگان این هفته جیتكس می‌توانند حیات وحش را به چشم خود ببینند! شركت Trend Micro با ساخت غرفه‌ای خاص به بازدیدكنندگان نشان داد كه ویروس‌های کامپیوتری زنده چگونه هستند.

یكی از بزرگترین سازنده نرم‌افزارهای ضد ویروس و فایروال در دنیا این هفته نمایشی را بر روی صحنه جیتكس آورده است تا به همگان نشان دهد در رزم‌گاه مبارزه با ویروس‌ها در خاورمیانه، این شركت چه فعالیت‌هایی دارد. این شركت تعدادی از متخصصان حرفه‌ای خود را به صف درآورده است تا تحقیقات جدید خود را به نمایش گذارده و اطلاعات تازه‌ای درباره اسپم‌ها، جاسوس‌افزارها و كدهای مخرب را به كاربران داده تا بتوانند از خود و شركت‌های خود محافظت كنند.

این ویروس‌ها در داخل یك محفظه ویژه، بیشتر برای كسانی كه از دیدن اینگونه مناظر وحشت‌زده می‌شوند، به نمایش درآمد و به آنها اطمینان داد كه برای امنیت خود می‌توانند به ترند مایكرو اطمینان كنند.

به گفته جاستین دوو، مدیر آفریقا و خاورمیانه Trend Micro ، بازدیدكنندگان جیتكس می‌توانند ویروس‌ها را درون شیشه مخصوصی از نزدیك مشاهده و دیدگاه جدیدی درباره اینكه تا چه حد آنها می‌توانند ویرانگر باشند، بدست آورند.

وی تاكید كرد "ما می‌خواهیم اهمیت محافظت در مقابل ویروس را به بازدیدكنندگان نشان داده و تكنولوژی روز دنیا را در این مورد در اختیارشان قرار دهیم. "

در این هفته، ما شاهد جدیدترین سری نرم‌افزارهای این شركت برای مبارزه با جاسوس‌افزارها و كدهای مخرب هستیم. بازدیدكنندگان قادر خواهند بود اطلاعات كلیدی درباره محصولاتی همچون Micro InterScan Web Security Suite كه قادر است از ورود جاسوس‌افزارها به شبكه و gatway جلوگیری كند، Trend Micro OfficeScan  كه از ورود جاسوس‌افزارها و تبلیغات ناخواسته از طریق برنامه‌های كنترل از راه دور و نفوذگران جلوگیری می‌كنند، فرا گیرند.

   


​​