امنیت

عرضه محصولات امنیتی جدید از سوی سیسكو

سیسكو دو محصول جدید را برای تقویت امنیت شبكه عرضه می‌‏كند.
به گزارش ایلنا، شركت سیسكو محصولات امنیتی جدیدی را برای محافظت از شبكه‌‏ها در مقابل حملات مختلف به بازار معرفی كرده است.
جدیدترین محصولات سیسكو كه رابطه این شركت با شركت خدمات زدویروس ترندمیكرو را گسترش می‌‏دهد, بخشی از طرح ابتكاری ADAPTIVE THREAT DEFENSE این شركت است.
سیسكو با اجرای این طرح تلاش می‌‏كند, شبكه‌‏های هوشمندی را ایجاد كند كه توان دفاع از خود در مقابل تهدیدهای امنیتی را دارند.
سیسكو دو محصول جدید تحت عنوان INCIDENT CONTROL SYSTEM و DISTRIBAFED THREAT MITIGAFION را برای سیستم‌‏های جلوگیری از نفوذ (IPS) این شركت عرضه می‌‏كند.
بر اساس قرارداد بین دو شركت، شركت ژاپنی ترندمیكرو جدیدترین اطلاعات مربوط به ویروس‌‏های جدید و مشخصات آنها را در اختیار مشتریان INCIDENT CONTROL SYSTEM سیسكو قرار خواهد داد.
ارایه این اطلاعات امنیتی با این هدف است كه كاربران سیستم امنیتی سیسكو بتوانند قبل از رسیدن خطر موجود در شبكه به مركز شبكه سیستم‌‏های خود را پیكربندی كنند تا راه را بر خطر موجود ببندد.
DISTRIBUTED THREAT MITIGATION برای IPS با این هدف طراحی شد كه به كاربران توان لازم برای شناسایی مدیریت و حذف حملات محلی را بدهد.
این مشخصه بخشی از ضمیمه‌‏های افزودنی به نسخه 1/4 سیستم نظارت تحلیل و پاسخ‌‏گویی امنیتی سیسكو (CS-MARS) است.
با محصول جدید این شركت سنسورهای IPS سیسكو تهدیدات را شناسایی می‌‏كنند و سپس نسخه 1/4 سیستم نظارت تحلیل و پاسخ‌‏گویی این شركت اطلاعات را به مسیریاب‌‏های مجهز به IPS در سطح شبكه منتقل می‌‏كند, تا مسیر تهدیدها را ببندد.


​​