امنیت

آنتی ویروس سوفوس ماهیانه بیش از ‪ ۵۰۰‬نرم‌افزار جاسوسی را شناسایی می‌كند

متخصصان شركت امنیتی "سوفوس" در هر ماه بیش از ‪ ۵۰۰‬نمونه جدید نرم افزارهای جاسوسی را شناسایی می‌كنند.


لابراتوارهای آنتی ویروس سوفوس،طی اطلاعیه‌ای كه به حوزه جامعه اطلاعاتی ایرنا نیز ارسال شد، عضویت خود را به ائتلاف ضد جاسوسی ‪ASC‬ (‪ ( Anti Spyware Coalition‬اعلام كرد.این ائتلاف ضد جاسوسی خدمت بزرگی به جامعه فن آوری اطلاعات برای مقابله با تهدیدات روز افزون ینترنتی می‌باشد.


این شركت با ملحق شدن به این مجموعه به همراه شركتها و گروههای عمومی علاقه مند در این زمینه با ارایه تعاریف و معرفی بهترین اقدامات ، حول محور نرم افزارهای جاسوسی و سایر نرم افزارهای مضر به بحث و مناظره می پردازند.


در كنار اندك نرم افزارهای امنیتی كه گواهینامه ‪ Checkmark‬را از ‪LABS‬ ‪ WEST COST‬برای مقابله و شناسایی حملات جاسوسی دریافت نموده‌اند،آنتی ویروس سوفوس یكی از بهترین و برجسته‌ترین كاربردهای محافظتی را در برابر نرم افزارهای جاسوسی داراست.


"ریچارد جاكوبز" عضو هیات رئیسه آنتی ویروس سوفوس در این‌باره می‌گوید "با توجه به سابقه فعالیت‌های امنیتی سازمانها،شركت امنیتی سوفوس یكی از شركت‌هایی است كه با اقدامات مفید و استاندارد تمامی كاربران را در برابر خطرات نرم افزارهای مضر و ناخواسته محافظت می‌كند."
"اری اسكو آرتز" رییس مركز دموكراسی و تكنولوژی كه فعالیت‌های ‪ ASC‬را رهبری كرده است می‌گوید:مااز ورود شركت امنیتی سوفوس به ائتلاف ضد جاسوسی بسیار خرسندیم و مترصد همكاری بیشتر متخصصان شركت در این ائتلاف هستیم .حضور شركت‌های جهانی مانند سوفوس با جلب كانونهای توجه به سوی فعالیت های ضد جاسوسی در حوزه صنعت ،در واقع نقش حیاتی سازمان ضد جاسوسی را پر رنگتر می‌كند.


راه حل جامع امنیتی آنتی ویروس سوفوس با فراهم آوردن یك راه كار موثر،مطمئن و قابل اجرا در برابر تهدیدات اینترنتی در دو زمینه در كارگاههای ورودی و كاربران و همچنین نرم افزارهای جاسوسی ،ویروسها،كرمها، تروجانها،اسپم ها،فیشینگ و سوء استفاده‌های اینترنتی می‌باشد.


​​