امنیت

kaspersky به عنوان مطمئن‌ترین آنتی ویروس انتخاب شد

شركت AV كه در زمینه‌ی مقایسه و بررسی تخصصی آنتی ویروس‌ها گزارش‌هایی به شكل مستقل منتشر می‌كند، نتایچ تست‌های ماه‌های آگوست و فوریه خود را به تازگی منتشر كرده است.


به گزارش خبرنگار سرویس «نگاهی به وبلاگ‌ها»ی ایسنا در سایت http://fattahi.net در این باره نوشته شده است: در این تست‌ها كه در آن ‌١٣آنتی ویروس با هم مقایسه شدند، «kaspersky» موفق شد در هر دو آزمایش بالاترین امتیاز را نصیب خود كند. در این تست‌ها كه آنتی ویروس‌هایی چون Norton، McAfee و DrWeb هم در آن شركت داشتند، ‌٣٨٦ عدد از انواع خطرناكترین ویروس‌ها، كرم‌ها و تروجان‌ها در سیستم عامل‌های مختلف روی این آنتی ویروس‌ها آزمایش شدند. براساس این آزمایش‌ها به هر یك از این آنتی‌ویروس‌ها امتیازی داده شد كه درصد اطمینان هر یك از آن‌ها را مشخص می‌كند.


kasperskey موفق شد در تست ماه فوریه با امتیاز ‌٣٨٤ و درصد اطمینان ‌٩٩.65 درصد موفق به كسب بالاترین رتبه در بین ‌١٣آنتی ویروس مطرح دنیا شود. بعد از kaspersky آنتی ویروس‌های Norton و McAfee به ترتیب در مكان‌های دوم و سوم قرار گرفتند؛ در تست ماه آگوست هم kaspersky با درصد اطمینان ‌٩٩.88 درصد موفق شد جایگاه اولی خود را حفظ كند.


​​