تلفن همراه

رایتل: ۷۲ساعت پس از ثبت نام سیمکارت را به مشتری تحویل میدهیم

 

مديركل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري رايتل، 72 ساعت پس از ثبت نام به مشترکان تحويل داده می‌شود.

شاهين آرپناهي در گفت‌وگو با ایسنا در توضيح نحوه فروش سيم‌كارت‌هاي رايتل گفت: متقاضيان به خرید سیم کارت‌های دائمی و اعتباری رایتل مي‌توانند هم از طريق دفاتر پيشخوان دولت و هم از طريق سايت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir اقدام كنند و 72 ساعت بعد سیم‌کارت‌های خود را در آدرس ارائه شده خود دریافت کنند.

وي درباره گوشي‌هايي كه قابليت كاربرد سيم‌كارت رايتل را دارند توضيح داد: تقریبا کلیه گوشی‌هایی که تولید سال‌های اخیر هستند، 3G را پشتیبانی می‌کنند، البته این حرف الزاما به معنای پشتیبانی کردن یک سرویس خاص مثل تماس تصویری نیست.

آرپناهی تصریح کرد: با این حال به جهت رفاه حال مشتریان لیست گوشی‌هايی که شبکه 3G را پشتیبانی می‌کنند در سایت رایتل قرار داده شده است.

مدیرکل برند و ارتباطات افزود: لازم به ذكر است فروش سيم‌كارتهاي اعتباري اين اپراتور از ابتداي پائيز و در جشنواره باران رايتل آغاز شده است.

ليست تلفن‌هاي همراه که با شبکه رایتل (3G) همخوانی دارند در سايت اپراتور سوم تلفن همراه اعلام شده و تاكيد شده كه این لیست بر اساس گوشی‌های سفارش ایران تهیه شده است و صرفا جهت اطلاع بوده و هیچگونه مسئولیتی را متوجه شرکت رایتل نمی كند.

اين ليست با سه پروتكل زير ارائه شده است:

1. با قابليت كاركرد در شبكه نسل سوم تلفن همراه

2. با قابليت كاركرد در شبكه نسل سوم تلفن همراه/ امكان مكالمه تصويري نرم افزاري

3. قابليت كاركرد در شبكه نسل سوم تلفن همراه/ امكان مكالمه تصويري نرم‌افزاري / مكالمه تصويري مبتني بر شبكه نسل سوم


​​