تلفن همراه

واگذاری تلفن ثابت اعتباری در مازندران

رئیس مخابرات ساری و میاندرود از واگذاری تلفن اعتباری منازل در مازندران خبر داد.
 
 
هادی بریمانی دارابی در گفت‌وگو با فارس در شهرستان میاندرود با اشاره به نیاز روزافزون جامعه به بسترهای مختلف ارتباطی از واگذاری تلفن اعتباری منازل در مازندران خبر داد.
 
رئیس مرکز مخابرات شهرستان‌های ساری و میاندرود در این مورد با اشاره به طرح جدید این مرکز در مازندران برای واگذاری تلفن‌های اعتباری برای منازل این طرح را در موارد مختلف از جمله در منازل یا اماکن استیجاری بسیار کارآمد دانست.
 
وی از آمادگی این مرکز برای واگذاری این خطوط در شهرستان‌های ساری و میاندرود خبر داد.
 
این مسئول با تاکید بر پرداخت قبوض تلفن ثابت از طریق سامانه 1818 مرکز مخابرات توسط مشترکان، این خدمات را با هدف سهولت در کار مردم و صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف کاغذ دانست.
 
بریمانی در این مورد اظهار داشت: دارندگان خطوط تلفنی که به علت بدهی قطع شده باشند، می‌توانند با همان خط قطع‌شده و از طریق سامانه 1818 مخابرات اقدام به واریز وجه قبوض کنند که در این صورت نیازی به مراجعه برای وصل مجدد قبض نیست.
 
وی در پایان وصل شدن خطوط واریز شده را در صورت پرداخت با 1818 به صورت اتوماتیک اعلام کرد و افزود: شهروندان تنها با داشتن کارت عابر بانک و رمز دوم آن می‌توانند این کار را انجام داده و از هدررفتن وقت خود در بانک‌ها جلوگیری کنند.

​​