تلفن همراه

اظهارات مدیرعامل جدید رایتل در خصوص استفاده از نسل سوم تلفن همراه برای توسعه فرهنگ

مدیر عامل اپراتور سوم موبایل گفت: رایتل باید جایگاه خود را در سبد زندگی اقشار مختلف مردم پیدا کند و امکانات ویژه‌ از جمله خدمات تماس تصویری و اینترنت پرسرعت آن می‌تواند علاوه بر ارتباطات در توسعه فرهنگ نیز مثمر ثمر باشد.
 
به گزارش فارس، سید مجید صدری در اختتامیه مراسم تقدیر از برندگان مسابقه عکس و فیلم کوتاه رایتل در ماه مبارک رمضان با عنوان «یک ماه کامل» و با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، اظهار داشت: امیدواریم که رایتل بتواند در بعد فرهنگی و فرهنگ اسلامی اقدامات بیشتری را داشته باشد.
 
مدیر عامل رایتل ادامه داد: با توجه به اینکه رایتل امکانات ویژه‌ای از جمله خدمات تماس تصویری و اینترنت پرسرعت را داراست، قطعا می‌توانیم علاوه بر حوزه اپراتوری و ارتباطی فعالیت‌هایی در راستای توسعه فرهنگ و فرهنگ اسلامی داشته باشیم.
 
وی ادامه داد: تلاش داریم بتوانیم همکاری‌هایی از این دست را علاوه بر موسسه خیریه بهنام دهش پور با سایر خیریه‌ها نیز داشته باشیم.
 
صدری تاکید کرد: معتقدم که رایتل به عنوان یک اپراتور ارتباطی باید جایگاه خود را در سبد زندگی اقشار مختلف مردم پیدا کند.
 
 در ادامه این برنامه رضایی مدیر موسسه خیریه بهنام دهش پور اظهار داشت: من همیشه در برابر توسعه تکنولوژی مقاومت دارم و همیشه می‌گویم توسعه کامپیوتر از یک سو و توسعه ابزارهای ارتباطی عوامل به تنهایی کشیدن انسان امروز هستند.
 
وی در ادامه گفت: اما اقدامی که رایتل در برگزاری یک مسابقه عکاسی و فیلم کوتاه با هدف جلب کمک به کودکان سرطانی انجام داد، همین ابزارهایی را که من با آنها چندان موافق نیستم را به ابزاری برای نوع دوستی و کمک به همنوعان تبدیل کرد.
 
در این مسابقه در مجموع 2200 عکس و فیلم در معرض نمایش قرار گرفتند و بیش از 560 هزار لایک توسط مردم جذب کردند و بر اساس شرایط مسابقه که مقرر شده بود به ازای هر 10 هزار لایک یکی از آرزوهای کودکان خیریه بهنام دهش‌پور برآورده شود، آرزوی 56 کودک مبتلا به سرطان برآورده شد.
 
در ادامه این مراسم از نفرات برگزیده تقدیر شد و نفرات برگزیده جوایز خود را نیز دریافت کردند.

​​