تلفن همراه

واعظي: همراه اول بدون هماهنگي حق افزايش قيمت را ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همراه اول حق ندارد بدون هماهنگی با وزارت ارتباطات و مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعرفه تلفن همراه را افزایش دهد. 
 
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، محمود واعظی در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ایران ( تلکام 2013 ) به خبرنگاران افزود: همراه اول با افزایش قیمت، خود را در مقابل مردم قرار نمی دهد، زیرا در این صورت باید به این پرسش جواب دهد که آیا در این زمینه موافقت وزارتخانه را کسب کرده است یا خیر؟ 
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد قبول یا رد برخی از مصوبات سازمان تنظیم مقررات گفت: شما نماینده مردم هستید یا نماینده اپراتور؟ شما به عنوان نماینده رسانه عمومی باید از حقوق مردم دفاع کنید.
واعظی همچنین با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال بازگشت مخابرات نیست و به قانون خصوصی سازی احترام می گذارد، گفت: از نظر ما هر آنچه که مربوط به کابل مسی است، جزو زیر ساخت ها محسوب می شود و باید زمینه ای فراهم شود تا همه اپراتورها بتوانند از آن استفاده کنند. 
 
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ایران، از چهارم تا هفتم مهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .

​​