تلفن همراه

/باMWC2014/

معرفی گوشی ضدجاسوسی بلک‌فون در بارسلونا

منبع: Fars News
دو شرکت سایلنت سیرکل و گیکفون، گوشی هوشمند بلک‌فون را با قابلیت جلوگیری از جاسوسی توسط سازمان امنیت ملی آمریکا در نمایشگاه گوشی‌های هوشمند بارسلونا معرفی می‌کنند.
 
 
 
 
به نقل از تک فرست پست، هدف از تولید گوشی بلک فون توسط این دو شرکت افزایش ضریب امنیت حریم خصوصی افراد در هنگام مکالمه و تبادل اطلاعات و همچنین جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی افراد عنوان شده است.
 
شرکت سایلنت سیرکل به مدت 2 سال برخی از نرم افزارهای خود را بصورت رایگان به کاربران این گوشی ها ارائه خواهد داد. بگونه ای که کاربران می توانند به مدت 2 سال از وای فای و همچنین ذخیره سازی در اسپایدرآوک استفاده نمایند. این خدمات پس از اتمام دو سال با پرداخت ماهانه 10 دلار قابل تمدید خواهد بود.
 
سه نرم افزار سایلنت فون، سایلنت تکس، و سایلنت کانتکت توسط سایلنت سیرکل در این گوشی ها ارائه شده است که هرکدام از این نرم افزارها اراتباطاتی امن را با قابلیت جلوگیری از جاسوسی توسط سازمان های جاسوسی بخصوص آژانس امنیت ملی آمریکا ارائه می دهند.
 
این گوشی دارای صفحه نمایشگر 4.7 اینچی، دوربین 8 مگاپیکسلی، حافظه داخلی 16 گیگابایتی، و پردازنده 4 هسته ای 2 گیگاهرتزی، و همچنین رم 2 گیگی است.
 
قیمت پیش سفارش این گوشی ها در حال حاضر 629 دلار معادل 1.85 میلیون تومان اعلام شده است.
 

​​