بازار سرمایه

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

بهای سهام شرکت های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس کاهش یافت.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران با ۲۹ ریال کاهش قیمت و ۱٫۰۸ درصد تغییر منفی به ۲۶۵۸ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۶۲۱ ریال آغاز و با قیمت ۲۶۵۸ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۶۹۷ ریال و پایین ترین قیمت ۲۵۸۱ ریال را ثبت کرد.
 
حجم معاملات سهام مخابرات امروز چهار میلیون و ۶۶۶ هزار و ۵۱۲ سهم به ارزش ۱۲ میلیارد و ۱۴۱ میلیون و ۷۶۴ هزار و ۹۱۸ ریال با ۵۰۲ معامله بود.
نماد احخابر امروز ۲۹٫۱۵ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۱ میلیون و ۹۳۲ هزار و ۱۷۷ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۷۲ ریال کاهش قیمت و ۰٫۲۳ درصد تغییر منفی به ۳۱ هزار و ۴۷۷ ریال رسید.
معاملات سهام همراه اول امروز با قیمت ۳۱ هزار و ۱۶۰ ریال آغاز و با قیمت ۳۱ هزار و ۴۷۷ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۱ هزار و ۹۰۰ ریال و پایین ترین قیمت ۳۰ هزار و ۸۲۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این اپراتور موبایلی امروز ۲۸۴ هزار و ۵۳۳ سهم به ارزش هشت میلیارد و ۸۶۰ میلیون و ۷۹۲ هزار و ۶۸۸ ریال با ۱۲۴ معامله بود.
نماد همراه نیز امروز در کنار سهام شرکت مخابرات ایران ۶٫۳۱ واحد تاثیر منفی روی شاخص کل بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۵ میلیون و ۹۰۸ هزار میلیون ریال رسید.

​​