تلفن همراه

آیپد 12.9 اینچی برای اوایل سال 2015

منبع: digikala
اپل علاوه بر تبلت های در راه خود یعنی آیپدهای 9.7 و 7.9 اینچی، مدلی 12.9 اینچی نیز برای اوایل سال آینده در کوله بار خود ذخیره خواهد داشت.
 
بعد از سال‌ها تولید تبلت های زیر 10 اینچ، اپل می‌خواهد به ساخت آیپدهای بزرگ‌تر نیز روی بیاورد. بر اساس خبری که بلومبرگ منتشر کرده، شرکای اپل در حال کار بر روی یک تبلت 12.9 اینچی آیپد هستند که باید در سه ماهه نخست سال 2015 به مرحله تولید و سپس فروش برسند.
 
گزارش‌های قبل‌تر، از امکان ساخت چنین تبلتی تا پیش از انتهای سال 2014 خبر می‌دادند، اما به نظر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. هنوز جزئیاتی از مشخصات سخت افزاری این تبلت 12.9 اینچی در دست نیست، اما گفته شده که ظرفیت بالقوه ای در میان مشتریان تجاری وجود خواهد داشت. شاید بتوان ساخت این تبلت را با شریک جدید اپل یعنی آی بی ام که نفوذ بسیاری در میان شرکت‌های تجاری دارد بی ارتباط ندانست.
 
البته مشخص است که قبل از ارائه چنین تبلتی، اپل از آیپد 9.7 اینچی خود به همراه مدل جدیدتر آیپد مینی 7.9 اینچی رونمایی خواهد کرد. فصل تعطیلات زمانی است که از سوی بلومبرگ برای آغاز فروش هر دو محصول اعلام شده است.
 
بلومبرگ همچنین به جزئیاتی از زمان فروش آیفون 6 نیز اشاره داشته است. بر اساس خبر منبع نزدیک به اپل، نسل بعدی آیفون‌های این شرکت در 9 سپتامبر رونمایی خواهد شد.

​​