تلفن همراه

دو کتابخوان Kindle Voyage و new Kindle معرفی شدند

منبع: alldigital
کمپانی آمازون امروز دو مدل جدید از تبلت های کتابخوان خود را با نام های Kindle Voyage و new Kindle معرفی کرد. 
 
 
مدل Kindle Voyage که هفتمین نسل سری کیندل به حساب می آید با صفحه ای ۶ اینچ با تراکم پیکسلی ۳۰۰ppi به بازار خواهد آمد. این صفحه بالاترین رزولوشن، بالاترین کنتراست و بیشترین روشنایی را در بین محصولات سری کتاب خوان های کیندل خواهد داشت. بر روی صفحه نمایش Voyage لایه ای برای کاهش انعکاس در نظر گرفته شده است، به گفته مقامات آمازون جنس خاص به کار رفته در این صفحه بافت ظاهری و حالتی بسیار نزدیک به کاغذ دارد. روشنایی صفحه به صورت خودکار با محیط تنظیم می شود و جالب تر اینکه در زمان مطالعه به تدریج نور صفحه کاهش داده می شود تا از خستگی چشم بر اثر نور زیاد جلوگیری شود.
 
امکان جدید دیگر این دیوایس PagePress است که به لطف حسگر های دو طرف صفحه امکان ورق زدن فقط با یک تماس با صفحه را فراهم می کند. امکان تنظیم حساسیت تماس هم در این دیوایس وجود دارد. Voyage دارای بدنه ای با ضخامت ۷٫۶ میلی متر است و نازک ترین کیندل موجود محسوب می شود.
 
در کنار این محصول، آمازون نسخه جدید ارزان ترین کتاب خوان خود را با نام new Kindle معرفی کرده است که صفحه لمسی داشته و پردازنده آن ۲۰ درصد قوی تر از نسل قبل و حافظه آن دو برابر(۴ گیگا بایت) شده است.

​​