تلفن همراه

با اعلام عرضه عمومی در اواسط آذرماه به بازار ایران

اچ‌تی‌سی و گوگل اولین تبلت نکسوس با اندروید Lollipop را معرفی کردند

در Nexus 9، طراحی پیشرفته HTC در کنار آخرین نرم‌افزارهای نسخه Android™ Lollipop تجربه بی‌نظیری در کار با تبلت را ارایه میدهد

اچ‌تی‌سی به عنوان پیشروی جهانی در عرصه نوآوری و طراحی،‌ امروز خبر عرضه اولین تبلت با  Android™ Lollipop ، Nexus 9، را اعلام کرد. Nexus 9، که نتیجه همکاری نزدیک اچ‌تی‌سی و گوگل است، برترین تکنولوژی ها و نوآوری های منحصر به اچ‌تی‌سی را در کنار نرم افزارهای پیشرفته و با کاربری آسان گوگل (intuitive software) جمع کرده است و تجربه بی‌نظیری در کار با تبلت را بوجود آورده است.

ارایه برترین ها در دقت طراحی و کارایی

 Nexus 9 صاف و صیقلی، با روکشی از آلومینیوم صیقل داده شده‌ که به صورت یکپارچه از صفحه نمایش تا پشت گوشی امتداد می یابد مهارت اچ‌تی‌سی در طراحی دقیق فلزی را به نمایش میگذارد. همچنین این تبلت به صفحه نمایش ۸.۹ اینچی با نسبت تصویر۴:۳  (Viewing Ratio) مجهز است که در عین راحتی برای در دست نگه داشتن، برای انجام کارهای روزمره مناسب باشد. وزن این دستگاه سبک و قابل حمل تنها ۴۳۶ گرم است.

در مهمترین بخش، این تبلت قدرتمند که استفاده از آن بسیار ساده است به یک پردازشگر  دو هسته  ای - ۶۴  بیتی Nvidia® Tegra® K1 مجهز است که جابجایی میان  برنامه های مختلف را سریع و آسان انجام میدهد و در عین حال که  کارت-ویدیو ( Keppler GPU )کارایی و گرافیک در سطح کامپیوتر های رومیزی را در این تبلت ارایه میکند.

براساس اعلام دفتر اچ تی سی در ایران، Nexus 9، در ۳ نمونه 16GB، 32GB وLTE  32GB از اواسط آذر ماه برای فروش در بازار ایران موجود خواهد بود.

دوربین جلویی ۱.۶ مگاپیکسلی و دوربین عقبی ۸ مگاپیکسلی لحظه های مهم را همانگونه که بوده‌اند به تصویر میکشد. صفحه نمایش Nexus 9 با رزولوشن 2k(2048x1536)، هنگام دیدن عکس،‌ ویدیو و یا هنگام وبگردی جزییات واضح و رنگ هایی شفاف را به نمایش میگذارد. برای علاقه مندان موسیقی و بازی های رایانه ای ،بلندگوهای دوقلوی جلویی با  amp هوشمند و HTC BoomSound™ در حالت بلندگو، صدای استریوی قوی در دستگاه را ممکن میسازد.

اولین تبلت جهان که مجهز به نسخه Android™ Lollipop است

Nexus 9 به گونه ای طراحی شده است که بهترین استفاده از آخرین نسخه سیستم عامل اندروید، Android™ Lollipop ، را ببرد. این دستگاه با امکانات خود چند وظیفگی (Multi-Tasking )را ساده و روان میکند و در عین حال به شما این امکان را میدهد که برترین درجه در شخصی سازی امکانات و ایمنی را با استفاده از روش های امن login داشته باشید. به سبب عمر طولانی تر باطری، ساعت های بیشتری از این دستگاه لذت ببرید و زمان کمتری برای شارژ کردن دستگاه صرف کنید.

پیتر چو، مدیر ارشد اجرایی شرکت اچ‌تی‌سی در این‌باره گفت:« Nexus 9، نمونه عالی از همکاری های مشترک دو شرکت با اشتیاق یکسان برای نوآوری در تکنولوژی است که در کنار هم برای تولید محصولی مناسب کاربران از تجربیات خود بهره برده‌اند» او در ادامه گفت:« برای ارایه یک تبلت سطح بالا، شیوه بی نظیر طراحی در اچ‌تی‌سی در کنار آخرین نرم افزارهای پیشرفته قرار گرفته است. ما مفتخریم که این محصول را در بازار عرضه کردیم.»

عرضه عمومی در بازار ایران

Nexus 9، در ۳ نمونه 16GB، 32GB وLTE  32GB از اواسط آذر ماه برای فروش در بازار ایران موجود خواهد بود.

 


​​