بازار سرمایه

مدیرعامل رایتل: وزارت ارتباطات رقابتی سالم بین اپراتور ها ایجاد کرده است و درآمد ما 10 برابر شده

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
مدیرعامل اپراتور سوم تاکید کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وسازمان تنظیم مقررات با درایت و حاکمیت در بازار ارائه خدمات در حوزه ICT توانسته اند رقابتی سالم میان اپراتورها ایجاد کرده که برنده واقعی میدان مشترکان تلفن همراه هستند.
 
 سید مجید صدری در گفت و گو با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن قدردانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای اجرای طراح رومینگ ملی گفت: در طول یک سال گذشته تعداد مشترکان رایتل از 300 هزار مشترک به بیش از 2 میلیون 700هزار مشترک رسیده است که حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  از اپراتور سوم در این رشد بسیار موثر بوده است.
 
صدری از 10 برابر شدن درآمد رایتل خبر داد و افزود:  امروز مشترکان به دنبال خدمات با کیفیت بالا در  انتقال داده (data) بر بستر اینترنت نسل سوم هستند.
 
مدیر عامل رایتل ،ورود اپراتور اول و دوم به  نسل سوم  را یک اتفاق مبارک در توسعه کشور خواند و در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار وزارت ارتباطات در خصوص برنامه رایتل برای توسعه سایت های جدید در سراسر کشور، گفت: ما در حال حاضر در حال حاضر 1800 سایت فعال داریم و همچنان در حال ادامه روند توسعه برای سایت ها و شبکه رایتل هستیم و طبق برنامه مدون این اپراتور، توسعه ما در حال انجام است.

​​