تلفن همراه

بخش دوم گزارش تصویری خبرنگار اعزامی ایستنا از کنگره جهانی موبایل بارسلونا

محوطه‌های استراحت بین سالن‌ها قرار دارند. فضایی آزاد و روباز و زیبا!

ساندار پیچای. دیروز درباره بالن‌های گوگل صحبت کرد. همینطور درباره بازار تلفن‌های هوشمند در سال آینده گفت پیشبینی کرد که بازار موبایل به سمت یادگیری ماشینی خواهد رفت.

این یک گجت برای خودروهاست با برند هوآوی. اینترنت موبایل را به صورت بیسیم داخل ماشین پخش میکند تا حداکثر ۱۰ نفر هم میتوانند به این مودم خودرویی وصل شوند. با یک اپلیکیشن هم به راحتی قابل مدیریت است. 

لنوو برند جدیدش را به رخ کشیده...

زاکربرگ از نگاه دوربین خبرنگار اعزامی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا). زاکربرگ درباره گسترش دسترسی به اینترنت در کشورهای در حال توسعه صحبت کرد. 

این صف متروست بعد از تعطیلی شب اول نمایشگاه

فورد اس‌دی‌کی اختصاصی برای خودروهایش عرضه کرده و اعلام کرده از ایده‌های جدیدی که کمک کنند یک اپلیکیشن ایده‌آل برای خودروهای فورد طراحی شود استقبال میکند.

غرفه ایسر...

گوشی Jade Z ایسر. ۱۹۹ یورو قیمت دارد؛ فول‌اچ‌دی با دوربین خوب طراحی خوش دست و سبک و فوق العاده مقرون به صرفه.

دستبند هوشمند ایسر.مزیت نسبی خاصی به بقیه دستبندهای هوشمند ندارد: یکی مثل همه! البته حتی سنسور سنجش ضربان قلب هم ندارد و با قیمتی کمتر از ۸۰ یورو عرضه شده است. 

و آقای هوآوی. یک سوم سالن شماره ۱ را اشغال کرده! این عملا یک شهر کامل در نمایشگا هسا. نکته جالب اینجاست که همه بازدیدکنندگان نمیتوانند وارد این بخش بشوند و باید حتما از قبل دعوت شده باشند. خبرنگار اعزامی ایستنا البته پس از کلنجار با مسئول رسانه ای هواوی، بالاخره وارد این بخش شد. جو داخل فضاشون فوق‌العاده جالب توجه بود. شیک با سرویس دهی اغراق شده.

 اسمارت واچ مبهوت کننده هواوی. هواوی فقط با شش عدد از این ساعت هوشمند به نمایشگاه آمده و فقط هم در این سالن دیده میشود. قیمت و پردازنده این ساعت هوشمند اعلام نشده است. مانند موتو360 نوار مشکی ندارد و پشت ساعت هم فلزی است و کمی از موتو360 سنگین تر است اما کیفیت صفحه نمایش خیلی بهتری از آب در آمده و طبعا گرانتر از موتو۳۶۰ خواهد بود. 

ال‌تی‌ای ۴.۵! 

اینم یه نمای دیگه از شهر هوآوی در نمایشگاه امسال. 

جیمی ولز. خبرنگار اعزامی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به بارسلونا میگوید ولز ظهر امروز عملا همان حرفهای زاکربرگ را تکرار کرد. ولز ابتداری سخنرانیش هم به شوخی گفت که تا بارسلونا خیلی راحت رسیده ولی از هتلش تا نمایشگاه را خیلی سخت طی کرده است! 

مدیرعامل مسترکارت؛ مدعی شد مسترکارت ۲ میلیارد مشتری در جهان دارد! 

 

​​