تلفن همراه

Calendar گوگل برای کاربران اپلی عرضه شد

نوامبر گذشته گوگل به صورت رسمی نسخه جدید ابزار Calendar خود را برای سیستم‌عامل اندروید عرضه کرد و امروز ابزار مذکور با همان طراحی برای سیستم‌عامل iOS عرضه شد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت بزرگ اینترنتی ابزار Calendar for iPhone را در اختیار کاربران اپل گذاشت و به صورت رسمی اعلام کرد که امکان بارگذاری آن از فروشگاه اینترنتی اپل ممکن خواهد بود.

باید توجه داشت این نخستین نسخه از ابزار Calendar گوگل است که برای سیستم‌عامل iOS عرضه می‌شود. اپلی‌ها تاکنون مجبور بودند از تقویم‌های الکترونیکی که به صورت داخلی در دستگاه موبایلی آنها عرضه می‌شود، استفاده کنند یا اینکه محصولات ساخته شده در شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار را به کار برند.

با این وجود، از هم‌اکنون به بعد یکی از قوی‌ترین تقویم‌های دیجیتالی جهان برای کاربران اپل عرضه شده است و آنها می‌توانند به صورت رایگان این محصول را در اختیار بگیرند.

نسخه جدید ابزار Calendar گوگل با آیفون، آیپد و iPod touch سازگاری دارد. اما گفته شده است که تنها برای گوشی‌های آیفون 5، 6، 6 Plus و نسخه 7.0 به بعد سیستم‌عامل iOS مورد استفاده قرار می‌گیرد.


​​