تلفن همراه

ال‌جی مدل بزرگتر G4 را با قلم هوشمند عرضه می‌کند

شرکت ال‌جی به صورت شبانه‌روزی روی گوشی هوشمند جدید خود موسوم به G4 به عنوان پرچمدار بعدی خود و نسل جدید مدل G3 کار می‌کند. همچنین گزارش شده است که این شرکت کره‌ای به صورت همزمان پروژه دیگری برای تکمیل گوشی LG  G4 Note در دست دارد تا با Galaxy Note 4 سامسونگ وارد رقابت شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در حال حاضر تصاویر اندکی از محصول جدید ال‌جی روی سایت‌های اینترنتی منتشر شده است که البته برخی منابع آگاه این تصاویر با به گوشی G4 نسبت می‌دهند.

اما یک منبع آگاه هم اکنون تصویری از دستگاه جدید ال‌جی ارایه کرده است که قلم هوشمند آن هم موجود است نشان می‌دهد که نمونه اولیه این گوشی هوشمند بزرگ ساخته شده است.

هنوز هیچ دلیلی وجود ندارد تا مشخص شود این تصویر مربوط به چه محصولی می‌شود. کارشناسان از این گوشی هوشمند با نام‌های G4، G4 Note و G4 Stylus یاد می‌کنند.

لازم به ذکر است که شرکت ال‌جی سال گذشته مدل‌های مختلف پرچمدار مخصولات خود را با نام‌های G3، G3 Stylus و G3 Beat عرضه کرد و پیش‌بینی می‌شود این روند برای سال جاری هم تکرار شود.

هنوز هیچ خبری به صورت رسمی در این زمینه منتشر نشده است. اما منابع آگاه می‌گویند شرکت ال‌جی به زودی برنامه‌های خود را برای معرفی رسمی بهترین محصول بعدی خود اعلام خواهد کرد.


​​