فناوری اطلاعات

عرضه مانیتورهای منحنی و متفاوت سامسونگ

منبع: مهر
سامسونگ به دنبال ایجاد تحول عظیمی در عرضه مانیتورهای منحنی است تا بتواند نسل جدیدی از مانیتورها را ارائه کند.
سامسونگ یکی از کمپانی های فناوری است که همواره به دنبال تحول در عرصه محصولات فناورانه است. اکنون این کمپانی خبر از تولید و عرضه مانیتورهای منحنی متفاوتی را اعلام کرده که می تواند نگاه های بسیاری را به سوی خود جلب کند.
 
از ویژگی های مانیتورهای منحنی می توان به انجام کارهای گرافیکی و همینطور بازی های متفاوت اشاره کرد. مانیتور های منحنی جدید سامسونگ  SE۷۹۰C و SE۵۹۱C و SE۵۱۰C نام دارند. سامسونگ، یکی از کمپانی هایی است که مانیتورهای متفاوتی را عرضه کرده تا کاربران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند.
 
از قابلیت های مانیتورهای منحنی می توان به مواردی مانند سازگاری بیشتری با چشم، سیستم مناسب نور، عدم خستگی چشم و ... را نام برد. اما از سوی دیگر،مانیتورهای منحنی برای بازی های رایانه ای نیز بسیاری مناسب هستند و با داشتن کنتراست استاتیک ۵۰۰۰ در ۱ تصاویر تیره تر بهتر دیده می شوند تا مزیتی برای کاربران باشند.
 
مدل SE۵۹۰C با قاب سیاه و سفید و صفحه ۳۱.۵ اینچی در حدود ۵۹۹.۹۹ دلار ، مدل SE۵۹۱Cبا صفحه نمایش ۲۷اینچی و قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار و مدل SE۵۱۰C  با قاب سیاه و سفید در اندازه های   ۲۷ و ۲۳.۶ اینچی به قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار تا اواسط سال جاری عرضه خواهند شد.

​​