تلفن همراه

آیفون 6 لوکس با بدنه طلا و قیمت 5 هزار دلاری

شرکت آمریکایی Gresso که در زمینه تولید دستگاه‌های الکترونیکی لوکس شهرت جهانی دارد، هم‌اکنون تصمیم گرفته است وارد قلمرو اپل شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت بر اساس آخرین تصمیمات خود سراغ گوشی هوشمند آیفون 6 رفته است که البته این نسخه ویژه با آنچه که عموم کاربران در دست می‌گیرند کاملا تفاوت دارد و بدنه آن از طلای 18 عیار ساخته شده است.

آیفون 6 جدید که شرکت Gresso آن را تکمیل کرده است در بخش رویی خود نسبت به مدل اصلی بدون تغییر باقی مانده است و در بخش پشتی بدنه برخی تفاوت‌ها دیده می‌شود.

این گوشی هوشمند که به صورت دست‌ساز ساخته شده است سه مدل دارد. مدل G1 با بدنه‌ای از جنس تیتانیوم ساخته شده است که شامل حافظه داخلی 64 گیگابایتی می‌شود و البته دو مدل گران‌تر G2 و G3 با بدنه مشکی و جنس بدنه PVD با حافظه داخلی 128 گیگابایت عرضه می‌شوند.

از این گوشی‌ها فقط 999 عدد ساخته شده است و هر سه مدل آرم شرکت Gresso و شماره انحصاری مربوط به خود را شامل می‌شوند که نشان می‌دهد چندمین گوشی ساخته شده در این سری است.

بدنه مدل G1 از جنس تیتانیوم ساخته شده است، مدل G2 همراه با طلای 18 عیار سفید عرضه می‌شود و بدنه مدل G3 هم از طلای 18 عیار زرد ساخته شده است.

گفته می‌شود که پرداخت هر دستگاه از این گوشی‌ها که به صورت دست‌ساز ساخته‌ شده‌اند 4 ساعت به طول انجامیده است.

آیفون 6 لوکس در مدل G1 با قیمت 3 هزار دلار و دو مدل دیگر هر کدام با قیمت 5 هزار دلار فروخته می‌شوند.


​​