تلفن همراه

Xperia Z4 پرچمدار گوشی‌های سونی در سال 2014 نخواهد بود

گوشی هوشمند Xperia Z4 سونی روز گذشته در ژاپن معرفی شد و مهم‌ترین تغییر آن استفاده از تراشه مرکزی Snapdragon 810 برای بهره‌مندی از توان بیشتر بود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، البته باید توجه داشت که معرفی گوشی هوشمند Xperia Z4 در ژاپن استقبال گسترده هواداران را به دنبال نداشت و این تلفن همراه به عنوان یک گزینه انحصاری برای کاربران این شرکت عرضه شد.

اما منابع خبری گزارش دادند که شرکت سونی قصد دارد پرچمدار گوشی‌های خود را که محصولی متفاوت از Xperia Z4 است امسال عرضه کند و پیش‌بینی می شود که این اتفاق در ماه مه صورت گیرد.

هنوز جزییات دقیقی در مورد بهترین گوشی هوشمند سونی که قرار است در آینده نزدیک معرفی شود اعلام نشده است. اما شایعاتی که پیش‌تر منتشر شده بود نشان می‌داد که در این محصول جدید ارتقا قابل ملاحظه در کیفیت نمایشگر صورت گرفته است.

سونی به تازگی تلاش کرده است به جای توسعه سخت‌افزاری، بر تجربیات کاربری تمرکز فراوان داشته باشد و بر این اساس می‌تواند گفت که ابزارهای قبلی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید هم توسعه میابند.

در آخرین شایعات منتشر شده گفته شده است که Xperia Z4 سوی پرچمدار گوشی‌های سونی در سال جدید محسوب نمی‌شود و قرار است بهترین گوشی هوشمند ساخته شده در این شرکت طی ماه مه به صورت رسمی معرفی شود.

شرکت سونی تصمیم دارد در ماه مه کنفرانسی را برگزار کند تا مدل جدید گوشی هوشمند آن به صورت جهانی معرفی شود و این بار فقط در اختیار کاربران ژاپنی قرار نگیرد.


​​