تلفن همراه

قاب گوشی گوگل با قابلیت نمایش تصاویر پیرامون کاربر

پس از خرید یک دستگاه گوشی هوشمند پیشرفته مطابق با سلیقه شخصی، پیدا کردن قابل مناسب آن یکی از دشوارترین کارها محسوب می‌شود. گوگل برای حل این مشکل به صورت محدود قاب جدید خود را روانه بازار کرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، گوگل برای ساخت این قاب با شرکت Skrillex فعال در حوزه موسیقی همکاری‌های گسترده‌ای را انجام داد و در نهایت موفق شد به عنوان بخشی از طرح جامع Editions خود این قاب‌ها را به تولید برساند.

قاب جدید گوگل که با نام Skrillex Live Case شناخته می‌شود به گوشی‌های هوشمند امکان می‌دهد تصویر پس‌زمینه خود را به صورت خودکار به‌روز کنند. این تصاویر به صورت مستقیم بر اساس عکس‌های ماهواره‌ای از مناطق اطراف کاربر به‌روز می‌شود.

گوگل با همکاری شرکت Skrillex همچنین یک بالون با قابلیت پرواز در ارتفاع بالا راه‌اندازی کرد که Nanou نام دارد و برای تصاویر پس‌زمینه گوشی کاربران عکس‌برداری می‌کند.

قاب گوشی Skrillex Live در هنگام شب به صورت خودکار تصویر پس‌زمینه را تغییر می‌دهد و بسته به موقعیت جغرافیایی کاربر، صور فلکی قابل مشاهده را به نمایش می‌گذارد.

این قاب هوشمند به جز نمایش تصاویر آسمان شب و محیط پیرامون،‌ کلیدهایی را در خود جا داده است که نوع کاربری و قابلیت استفاده از آنها بر اساس نیاز کاربر تغییر می‌کند. کاربران می‌توانند این کلیدها را برای باز کردن ابزارهای کاربردی، جست‌وجوی اینترنتی یا استفاده از امکانات داخلی گوشی مورد استفاده قرار دهند.


​​