تلفن همراه

اینستاگرام سراغ کاربران تنبل می‌رود

هر زمان که پست الکترونیکی خود را باز می‌کنید ده‌ها ایمیل از سوی شبکه‌های اجتماعی را می‌بنید که پس از به‌روزرسانی صفحه اختصاصی شما ارسال شده‌اند. به‌ازای هر اتفاقی که در شبکه اجتماعی صورت می‌گیرد یک ایمیل برای شما ارسال می‌شد و بر این اساس اگر برای 72 ساعت سراغ ابزار مربوطه نروید، بسیاری از اتفاقات را از دست خواهید داد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، فیس‌بوک به صورت مرتب پیام‌هایی را در مورد افرادی که احتمالا می‌شناسیم ارسال می‌کند و توئیتر نیز به صورت مشابه اخباری را روی اینباکس خود به دست مشترکان می‌رساند. اما اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی است که این حجم گسترده از پیام‌های مختلف را برای مشترکان عرضه نمی‌کند و از این طریق فقط پیام‌هایی که برای ما اهمیت بیشتری دارند را نمایش می‌دهد.

اما این طور که رسانه‌های خبری اعلام کردند، شبکه اجتماعی اینستاگرام هم به زودی فرآیند ارسال ایمیل را برای مشترکان خود آغاز خواهد کرد تا از این طریق کاربران تنبل بتوانند از طریق ابزار کاربردی خود در جریان اتفاقات صورت گرفته قرار بگیرند.

بر اساس گزارش منتشر شده در مرکز خبری TechCrunch، پست‌های الکترونیکی اینستاگرام با عنوان Highlights ارسال می‌شوند و از این طریق تلاش می‌شود مشترکان تنبل این شبکه اجتماعی فعالیت بیشتری انجام دهند.

این پست‌های الکترونیکی کاربران اینستاگرام را تشویق می‌کنند تا به ابزار مربوطه باز گردند و بتوانند با اطرافیان خود ارتباط نزدیک‌تری برقرار کنند.


​​