تلفن همراه

با StiKey در همه ابزارهای پیام‌رسان از استیکر جدید استفاده کنید

ابزار کاربردی StiKey مخصوص سیستم‌عامل iOS یک صفحه‌کلید کاربردی برای دستگاه‌های موبایلی محسوب می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد در هر ابزار پیام‌رسان که قرار دارند، از 1000 مدل مختلف استیکر و شکل‌های آن استفاده کنند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، ابزار StiKey در کاتالوگ اصلی خود قابلیت‌های مختلف را شامل می‌شود استیکرهای آن از شخصیت‌های کارتونی گرفته تا کارکترهای محلی مربوط به هر کشور را در خود جا داده است و البته برخی از آنها پولی است.

این ابزار کاربردی در بخش داخلی خود قابلیت خرید استیکرها را هم فراهم کرده است که البته این خرید از طریق بیت‌کوین هم انجام می‌شود.

در حالی که بسیاری از ابزارهای پیام‌رسان مدرن iOS امکان افزودن استیکرها را به راحتی برای کاربر فراهم می‌کنند، این ابزار به گونه‌ای ساخته شده است که با تمام آنها سازگاری دارد و به راحتی می‌تواند در هر فضایی مورد استفاده قرار بگیرد.

همچنین، اگر کاربر در پیام‌های خود استیکرهایی را در اختیار بگیرد که تاکنون با آنها برخورد نکرده است، با این ابزار به راحتی می‌تواند آنها را در بخش Camera Roll ذخیره کند و در پیام‌های بعدی مورد استفاده قرار دهد.

StiKey screens 2

نکته جالب این است که شما بدون خارج شدن از هر ابزار کاربردی می‌توانید به صورت مستقیم StiKey را در اختیار داشته باشید و استیکرهای آن را مورد استفاده قرار دهید. البته باید گفت که بیشتر این استیکرها پولی هستند.

با پرداخت هر یک دلار می‌توانید 20 استیکر جدید را برای خود آزاد کنید و آنها را در اختیار بگیرید.


​​