تلفن همراه

گوگل برای انتخاب بهترین گوشی اندرویدی به شما کمک می‌کند

گوگل یک ابزار آنلاین ارایه کرده است که به کاربران کمک می‌کند از بین انبوه دستگاه‌های موبایلی موجود در بازار جهانی، بهترین گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را برای خود انتخاب کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این راهکار کاربردی در صفحه نخست سایت اختصاصی گوگل برای سیستم‌عامل اندروید ارایه شده است و کاربران با مراجعه به آن می‌توانند به صورت رایگان از خدمات آن بهره‌مند شوند.

ابزار جدید گوگل سیستم گرافیکی زیبا و کاربردی را شامل می‌شود که استفاده از بخش‌های مختلف را برای کاربران آسان می‌کند. شما در این ابزار می‌توانید از 12 معیار مهمی که برای گوشی‌های هوشمند ارایه شده است، برترین آنها را از نگاه خود اختاب کنید. از جمله این معیارها می‌توان به تصویربرداری، بازی، نوشتن متن،‌ جست‌وجوی اینترنتی و ... اشاره کرد.

هر یک از این بخش‌ها شامل زیرمجموعه‌هایی می‌شوند که به شما در جریان انتخاب گوشی کمک می‌کنند. زمانی که دستکم سه بخش را انتخاب کنید، می‌توانید نتایج حاصل از جست‌وجوی خود را ببینید. همچنین اگر تمایل داشته باشید می‌توانید بیش از سه بخش را انتخاب کنید.

در این ابزار کاربردی گزینه‌ای ارایه شده است که به واسطه آن می‌توانید گوشی‌های موجود در بازار آمریکا یا دیگر کشورها را هم بررسی کنید. شما سپس می‌توانید جست‌وجو به دنبال بهترین گوشی متناسب با سلیقه خود را از نظر قیمت و اندازه گوشی ادامه دهید.


​​