تلفن همراه

همه کاربران جهانی 29 ژوئیه ویندوز 10 را در اختیار نمی‌گیرند

تا کمتر از یک ماه دیگر نسخه نهایی ویندوز 10 وارد بازار می‌شود تا تحولی بزرگ در دنیای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های موبایلی ایجاد شود. اما مایکروسافت در آخرین بیانیه خود توضیح داد که ویندوز 10 را به‌صورت مرحله به مرحله وارد بازار جهانی می‌کند و فرآیند عرضه آن از تاریخ 29 ژوئیه آغاز می‌شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این بیانیه به آن معنی خواهد بود که همه رایانه‌های مجاز به دریافت ویندوز 10 نمی‌توانند در تاریخ 29 ژوئیه به‌روز شوند و این سیستم‌عامل را در اختیار بگیرند. مایکروسافت اظهار داشت که فرآیند عرضه مرحله به مرحله را انتخاب کرده است تا بتواند درخواست کاربران جهانی را مدیریت کند.

در حقیقت شرکت مایکروسافت تصمیم دارد طی مرحله نخست این سیستم‌عامل را به دست کاربرانی برساند که در طرح آزمایشی Windows Insider شرکت کردند و البته اجازه دریافت نسخه نهایی ویندوز 10 را هم دارند.

پس از این مرحله قرار شده است ویندوز برای دیگر کاربران هم عرضه شود و بر اساس تاریخ‌های مشخص شده، وارد بازارهای مختلف جهان شود.

این اتفاق به مایکروسافت امکان می‌دهد تا بتواند با عرضه مرحله به مرحله نسخه نهایی ویندوز 10، پس از کشف حفره‌های احتمالی توسط گروه‌های نخست کاربران آن را برای گروه‌های بعدی برطرف کند.

۱ دیدگاه

  • hamid

    hamid

    لطفا تو یاستتون آموزش ویندوز 10 بذارید ممنون پاسخ

​​