باندپهن

خدمات مخابراتی اریکسون در تایوان گسترش میابد

شرکت اریکسون اعلام کرد همکاری‌های خود را در زمینه خدمات نسل شبکه LTE با شرکت مخابراتی Chunghwa Telecom گسترش می‌دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر اساس قرارداد منعقد شده میان این دو مرکز، اریکسون موظف شده است سطح پوشش دهی خدمات نسل چهارم شبکه‌های مخابراتی را برای شرکت Chunghwa گسترش دهد و این شرکت بتواند از آخرین فناوری‌های پهن‌باند موبایلی اریکسون استفاده کند.

از آنجایی که تعداد مشترکان شبکه 4G و ترافیک مربوط به این شبکه با سرعت زیاد در حال افزایش است، شرکت Chunghwa برای گسترش فعالیت‌های خود در حوزه LTE احساس نیاز می‌کند و بر این اساس تصمیم گرفته است از آنتن‌های مخابراتی کوچک گرفته تا خدمات موبایلی جدید از جمله سرویس‌های موسیقی و بازی را در اختیار مشترکان خود قرار دهد.

اریکسون همچنان به عنوان تنها تامین کننده زیرساخت‌های مخابراتی برای Chunghwa فعالیت می‌کند و بخش اعظم زیرساخت‌های موبایلی در کشور تایوان را در اختیار دارد.

«لین کو-فِنگ» مدیر گروه توسعه موبایلی Chunghwa Telecom در این خصوص گفت: «رشد سریع مشترکان شبکه مخابراتی 4G باعث شده است تا ما چشم‌انداز گسترده‌تری در این زمینه داشته باشیم. ما درخواست قابل ملاحظه‌ای را از سوی بازار مشاهده می‌کنیم و به این نتیجه رسیده‌ایم که رفتار کاربران در حال تغییر است تا به صورت گسترده‌تر سراغ خدمات جدید موبایلی بروند».


​​