تلفن همراه

MTN برای مردم سوازیلند خدمات پولی موبایلی عرضه کرد

اریکسون اعلام که شرکت مخابراتی MTN Swaziland سیستم ارتباطی Ericsson Converged Wallet را در اختیار گرفته است تا در آینده نزدیک بتواند نسل جدید خدمات موبایلی مالی را در اختیار مشترکان خود قرار دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شعبه شرکت مخابراتی MTN در کشور سوازیلند بیش از 275 هزار مشتری خدمات پولی موبایلی و 3 هزار کارمند ارایه‌دهنده این خدمات را تحت پوشش قرار داده است و با به‌روزرسانی زیرساخت‌های خود، نحوه فعالیت تمامی آنها را تغییر می‌دهد.

پلتفرم جدید به عنوان راهکار جامع پولی موبایلی فعالیت می‌کند و قادر است فعالیت‌های مالی مشترکان MTN در چندین کشور را به یکدیگر متصل کند. این راهکار جامع امکان بهینه‌سازی خدمات مخابراتی در مناطق مختلف را فراهم می‌کند و نحوه فعالیت‌های عملیاتی ارتباطی را بهبود می‌بخشد.

شرکت اریکسون اعلام کرد که بر اساس قرارداد همکاری خود با MTN، تا پایان سال جاری میلادی فعالیت‌های گسترده تری را در زمینه بهبود خدمات ارتباطی ارایه می‌دهد.

لازم به ذکر است نسل جدید خدمات پولی موبایلی MTN نیازمند دریافت مجوز بانک مرکزی سوازیلند است که این فرآیند نیز در حال انجام است.


​​