تلفن همراه

تبدیل آیفون 6 به دوربین حرفه‌ای فیلمبرداری

d6e119a55b311ec51b1670d2500e8a18_original.jpg

بسیاری از کاربران تمایل دارند از دوربین‌های فیلم‌برداری قدیمی به عنوان ابزار جدید در دستگاه‌های دیجیتالی استفاده کنند. اما باید گفت هیچ یک از این محصولات نمی‌توانند به اندازه Lumenati Cinematic Smartcase (CS1) کارآمد باشند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این دوربین دیجیتالی که به عنوان یک ابزار جانبی برای آیفون 6 مورد استفاده قرار می‌گیرد، آن را به دوربین قدیمی Super 8 تبدیل می‌کند.

سیستم CS1 توسط استارت‌آپ Kickstarter با سرمایه‌گذاری 75 هزار دلار ارایه شده است. این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که به فیلم‌سازان کمک می‌کند با آیفون 6 تصاویر بهتری را تهیه کنند.

قابلیت سخت‌افزاری برای تصویربرداری در هر لحظه، مشاهده تصاویر گرفته شده در آن واحد و پشتیبانی از لنزهای مختلف امکاناتی است که محصول جدید ارایه می‌دهد.

علاوه بر این، CS1 آخرین فناوری است که می‌توان از آن در قالب دوربین‌های 8 میلیمتری استفاده کرد. به منظور ضبط فیلم با این کیفیت تنها کافی است که آیفون 6 را داخل دستگاه CS1 قرار داد و سپس شروع به تصویربرداری کرد.

قابلیت دیگری که دستگاه مذکور دارد این است که به صورت داخلی سیستم تثبیت تصویر را هم شامل می‌شود. دستگاه CS1 همچنین به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان انواع لوازم جانبی شامل میکروفون، نور، لنز و ... را نیز به آن متصل کرد.


​​