تلفن همراه

زیرساخت: بخاطر بدهی از صبح جمعه در مکالمات بین الملل و خدمات اینترنتی مخابرات در برخی استان ها محدودیت ایجاد می‌کنیم

شرکت ارتباطات زیرساخت طی اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد به دنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و اصرار به تضییع حقوق عمومی به رغم هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت ، از بامداد روز جمعه 9 مرداد ، مکالمات بین الملل شرکت مخابرات ایران در برخی استان های کشور قطع خواهد شد. 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) براساس اطلاعیه رسمی شرکت زیرساخت، در مرحله اول 9 استان خراسان رضوی، هرمزگان ، آذربایجان شرقی و غربی ،اصفهان ،کردستان، فارس ، گلستان و کرمانشاه مشمول این محدودیت خواهند شد و علاوه بر سرویس مکالمات بین الملل ، خدمات اینترنتی شرکت مخابرات ایران در 9 استان نیز  با 48ساعت تاخیر از بامداد روز یکشنبه 11 مرداد با محدودیت مواجه خواهد شد.
 
زیرساخت در اطلاعیه خود تصریح کرده "این تاخیر را با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال در فرآیند انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری در نظر گرفته است". 
 
براین اساس استان های مشمول محدودیت در اینترنت مخابرات شامل بوشهر، خوزستان ، خراسان رضوی، هرمزگان ، ایلام ، کردستان ، فارس ، کرمان و گیلان می باشند. 
 
در پایان این اطلاعیه تاکید شده شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باند مورد نیاز برای ارایه خدمات در تمام حوزه ها را فراهم ساخته و مشترکان شرکت مذکور می توانند برای برقراری ارتباطات مورد نیاز خود در حوزه مکالمات بین الملل از خدمات سایر اپراتورها نظیر ایرانسل ،رایتل و همراه اول بهرمند شده و در حوزه خدمات  اینترنت نیز  به سایر تامین کنندگان رجوع کنند .

​​