تلفن همراه

مدیرعامل ایرانسل: ایرانسل در تلگرام اکانت رسمی ندارد

منبع: تسنیم
مدیرعامل شرکت ایرانسل در اردبیل گفت: حضور ایرانسل در شبکه های مجازی به طور رسمی در وبسایت این شرکت اعلام می شود و در حال حاضر ایرانسل در تلگرام که بعضا به عنوان ربات ایرانسل مطرح می شود، حضور ندارد.
 
 
علیرضا قلمبر دزفولی در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل 910 هزار مشترک تلفن همراه با ضریب نفوذ بیش از 56 درصد در استان اردبیل وجود دارد و در این استان بیش از 8 هزار نفر مشترک اینترنت همراه وجود دارد که استقبال خوبی در استان اردبیل از دیتای تلفن همراه وجود دارد.
 
وی گفت: بیش از 83 هزار مشترک اینترنت تلفن ثابت در استان اردبیل ثبت‌شده است که ضریب نفوذ آن 25 درصد است که استان اردبیل بیست و یکمین استان کشور در بخش توسعه ارتباطات و فناوری است.
 
مدیرعامل شرکت ایرانسل افزود: ضریب نفوذ اینترنت در استان اردبیل کمتر از میانگین کشوری است و در 24 شهر استان، 250 روستا تحت پوشش شبکه ایرانسل هستند که بیش از 85 درصد جمعیت استان اردبیل مشترک شبکه ایرانسل هستند.
 
قلمبر دزفولی تصریح کرد: در عرض یک سال گذشته اینترنت پرسرعت 3G و 4G در کشور راه‌اندازی شد که در شهریورماه سال گذشته به‌طور رسمی مجوز آن را اخذ کردیم که پوشش این دیتاهای همراه تا پایان سال 94 به 500 شهر می‌رسد.
 
وی بیان کرد: مصرف ماهیانه دیتای شبکه ایرانسل در پایان تیرماه به بیش از 8 هزار ترابایت رسید که این میزان مصرف در قیاس با دوره قبل از بهره‌برداری از شهرهای تحت پوشش اینترنت پهنای باند 450 درصد افزایش داشته است.
 
مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: یکی از شاخصه‌های اصلی اینترنت نسل چهارم سرعت‌بالای آن نسبت به نسل‌های دوم و سوم است به‌طوری‌که سرعت اینترنت همراه در نسل چهارم نسبت به نسل دوم، 100 برابر افزایش‌یافته است.

​​