فناوری اطلاعات

هفتمین نمایشگاه گیمزکام آلمان افتتاح شد: ایران، تنها نماینده خاورمیانه در بازی‌های رایانه‌ای است

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای
1782996.jpg
 
14 مردادماه 1394 هفتمین نمایشگاه گیمزکام آلمان افتتاح شد و ایران به عنوان تنها نماینده خاورمیانه فعالیت خود را در این نمایشگاه آغاز کرد.
 
هفتمین نمایشگاه گیمزکام که یکی از بزرگترین نمایشگاه های بازی های ویدئویی در جهان است، از 12 مرداد کار خود را با کنفرانس علمی آغاز کرد و بخش‌های تجاری و معرفی بازی‌های ویدئویی امروز 14 مرداد در شهر کلن آلمان افتتاح شد و ایران به عنوان تنها نماینده خاورمیانه در این نمایشگاه حضور دارد تا آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه ای کشور را به معرفی کند.
 
حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به فعالیت‌های این بنیاد در حوزه‌های حمایت، آموزش و جریان‌سازی گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ارتباط با ناشران، استادان برتر جهان و نیز ارتباط با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدئویی در این نمایشگاه شرکت کرده و طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار است با تعدادی از ناشران بازی‌های رایانه‌ای و نیز مسئولین برخی نهادهای کشورهای دیگر جهت ایجاد روابط و گسترش همکاری‌ها جلساتی برگزار شود.
 
شایان ذکر کشورهایی چون ایتالیا، چین، آرژانتین، کانادا، مکزیک، انگلیس و کشورهای دیگر فعال در زمینه بازی‌های رایانه‌ای در این نمایشگاه شرکت دارند.
 
 

​​