اپلیکیشن

سرویس تصاویر ویدیویی زنده در فیس‌بوک آماده ورود به بازار

شرکت فیس‌بوک قابلیت پخش زنده تصویر در این شبکه اجتماعی را هفته گذشته معرفی کرد و روز جاری با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد این قابلیت کاربردی و منحصر به‌فرد به زودی در اختیار کاربران آن قرار می‌گیرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، فیس‌بوک به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی جهان به سرعت در حال تغییر و به‌روزرسانی امکانات خود است و در این راستا سرویس جدیدی ارایه کرده است که در آینده به مشترکان آن امکان می‌دهد تصاویر ویدیویی زنده و مستقیم را تماشا کنند.

این قابلیت در آینده برای تمام کاربران فیس‌بوک عرضه می‌شود و در مرحله کنونی قرار است گروهی از کاربران تایید شده این شرکت روی سرویس مذکور آزمایش‌های لازم را انجام دهند.

مرکز TechCrunch با انتشار گزارشی در این خصوص توضیح داد که پیش از فرا رسیدن تعطیلات پایان سال 2015 میلادی عموم کاربران فیس‌بوک می‌توانند از این سرویس بهره‌مند شوند.

برای آن دسته از کاربرانی که اطلاع چندانی از این سرویس ندارند باید گفت که قابلیت مذکور از طریق ابزار جدید فیس‌بوک موسوم به Mentions ارایه میشود و این ابزار هم‌اکنون فقط برای بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان و دیگر افراد سرشناس ارایه شده است.


​​