فناوری

کاربران PS4 سونی به بازی‌های یوتیوب متصل شدند

شرکت سونی در تلاش است نسخه بتا از آخرین سیستم نرم‌افزاری مخصوص PS4 را روانه بازار کند تا از این طریق قابلیت‌های کنسول بازی مذکور متناسب با شبکه‌های اجتماعی ارتقا یابد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نسخه جدید این سیستم نرم‌افزاری با نام Kenshin شناخته می‌شود و به صاحبان PS4 امکان می‌دهد به صورت مستقیم بازی‌های عرضه شده در یوتیوب و سرویس YouTube Gaming را در اختیار بگیرند. کاربران با به‌روزرسانی جدید همچنین می‌توانند به صورت مستقیم از روی کنسول بازی خود ویدیوهای 10 ثانیه‌ای را در شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک بگذارند.

اعضای سرویس PS Plus می‌توانند فضای قابل ملاحظه ذخیره‌سازی اطلاعات را به صورت مجازی در اخیتار بگیرند. این فضا برای آنها از یک تا 10 گیگابایت تغییر می‌کند. در به‌روزرسانی جدید کاربران می‌توانند به طور دقیق حافظه مجازی خود برای ذخیره‌سازی اطلاعات را مانیتور کنند.

سونی همچنین مرکز جدیدی با نام Events برای کاربران خود در نظر گرفته است تا علاقمندان به آخرین اتفاقات عرصه بازی‌های ویدیویی بتوانند در جریان جدیدترین اخبار قرار بگیرند. این بخش همچنین بیانیه‌های رسمی، اطلاعات مربوط به آخرین بازی‌‌ها، کنفرانس‌های فصلی و ... را منتشر می‌کند.


​​