فناوری اطلاعات

اولین اطلاعیه الکامپ بیست و یکم؛ 18 مهر ماه آغاز پیش ثبت نام در الکامپ

منبع: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ بیست و یکم از هجدهم مهر ماه آغاز می شود.
ناصرعلی سعادت با اعلام این خبر افزود: شرکت های علاقه مند به حضور در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بیست و یکم می توانند از هجدهم مهرماه با مراجعه به سایت www.iran-elecomp.com نسبت به پیش ثبت نام و سپس جانمایی اقدام کنند.
 
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور افزود: تمام شرایط برای حضور شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف پیش بینی شده است تا امسال نمایشگاهی شایسته این صنف بزرگ برگزار کنیم. هدف سازمان برگزاری نمایشگاهی شفاف و به دور از حاشیه است.
 
سعادت، از برپایی دبیرخانه دایمی نمایشگاه در محل دبیرخانه سازمان نصر کشور خبر داد و افزود: اینکه مجوز برگزاری نمایشگاه پس از سال ها به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذار شده است نشان می دهد که همه نیاز بازار برای برگزاری نمایشگاهی پررونق و با شکوه که ظرفیت های صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات را به نمایش بگذارد احساس کرده اند. 
 
او با اشاره به اینکه این نمایشگاه در شرایط پس از توافق و با روحیه ای سرشار از امید برگزار می شود، گفت: اکنون در آستانه شروع برنامه ششم توسعه، در شرایطی که همه نگاه ها به بخش خصوصی است؛ صنعت فاوا نیز با امیدواری به آینده نگاه می کند. برگزاری الکامپ بیست و یکم شروعی است بر اتفاقات مثبتی که صنف و صنعت ICT کشور در چند سال اخیر چشم به راه آن بوده است.
 
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک 23 تا 26 آذرماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 

​​