فناوری اطلاعات

حضور پاندا سکیوریتی در ایرانکام 94

منبع: شرکت ایمن رایانه پندار
نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در کشور، از حضور این شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، بانکداری الکترونیک، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشین های اداری که از پانزدهم تا هجدهم مهرماه سال جاری در مشهد برگزار می شود خبر داد.
 
در طول مدت برگزاری این نمایشگاه، محصولات، خدمات و راهکارهای جدید شرکت پاندا سکیوریتی برای امنیت، مانیتورینگ و پشتیبانی شبکه های سازمانی معرفی و از نسل جدید نرم افزارهای خانگی این شرکت رونمایی خواهد شد.
موارد قابل ارائه در “ایرانکام 94” در 8 گروه کلی قابل دسته‌بندي است، که کلیات این بخش‌بندی به شرح زیر می باشد:
 
حوزه نرم افزار و IT : این بخش گروه اعظمی از سیستم های رایانه‌ای را به خود اختصاص می دهد. در این گروه سیستم های نوین حوزه‌های بانکداری، تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک، هوشمندسازی مدارس شرکت خواهند کرد. علاوه بر این، انواع نرم‌افزار‌های کاربردی مانند نرم‌افزارهای مالی؛حسابداری، امنیتی؛ فروش؛ انبارداری؛ ارتباط با مشتری؛ مدیریتی؛ ثبت اسناد؛ اتوماسیون اداری؛ پرتال‌های تجاری و همچنین انواع سامانه‌های هوشمند در شاخه هوش مصنوعی اعم از شبکه‌های اجتماعی؛پردازش تصویر؛ تشخیص چهره؛ تشخیص صدا در این گروه قابل نمایش و رقابت هستند.
 
 
ارتباطات و شبکه:  در این گروه کلیه دستاوردها و فناوری های مرتبط با شبکه های مخابراتی و اینترنتی مانند شبکه محلی (LAN)، شبکه کلان‌شهری (MAN)، شبکه گسترده (WAN)، شبکه داخلی (Intranet)، شبکه خارجی (Extranet)  و شبکه های اینترنتی مانند ADSL، WiMAX، 4G و 3G قابل ارائه هستند.
 
 
اپراتورها: این گروه پذیرای اپراتورهای مخابراتی کشور و دستاوردهای نوین آن ها می باشد.
 
 
حوزه وب: این گروه پذیرای کلیه فعالیت های پیرامون حوزه وب اعم از طراحی، آنالیز و تحلیل وب و همچنین مدیریت دامین ها و هاست می باشد.
 
 
سخت افزار، تجهیزات و لوازم جانبی: این گروه فضایی مناسب برای ارائه تکنولوژی ها و دستاورد های روز دنیا در زمینه تجهیزات شبکه ای و مخابراتی و سخت افزار مانند انواع ماشین‌های اداری، تجهیزات صدا و تصویر،روتر،سوییچ، هاب، MPLS، UPS،PDA،POS و غیره را برای فعالان در این زمینه فراهم می سازد.
 
 
گوشی های همراه و بازی های کامپیوتری: در این گروه فعالان در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های تلفن همراه، ارائه دهندگان سامانه های پیامکی و همچنین بازی های کامپیوتری می توانند دستاورد های خود را به نمایش بگذارند.
 
 
موسسات آموزشی و انتشارات حوزه دیجیتال:  در این گروه موسسات آموزشی، خبرنامه ها و ناشران حوزه دیجیتال حضور خواهند داشت تا قابلیت های خود را به نمایش بگذارند.
 
 
فروش مستقیم:  در این گروه کلیه تولید کنندگان، تامین کنندگان حوزه کامپیوتر و مخابرات سرویس ها و کالاهای خود را به معرض فروش می گذارند.
 
 
 مدير عامل نمايشگاه بين المللي مشهد اعلام کرد: "نمایشگاه بین المللی مشهد از اهمیت ویژه ای در توسعه اقتصادی و بازاریابی در شرق کشور برخودار است." بنابراین از تمام علاقه مندان به حوزه کامپیوتر و آی تی و دیگر گروه های نام برده شده، دعوت به عمل می آید تا طی زمان مقرر از این نمایشگاه بازدید نمایند.
 
 
هجدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و ماشین های اداری، از تاریخ پانزدهم تا هجدهم مهرماه، در مشهد برگزار و از ساعت 16 الی 22، آماده پذیرای شرکت کنندگان خواهد بود. شرکت ایمن رایانه پندار در سالن بهار، غرفه B1 پذیرای مدعوین و بازدیدکنندگان این نمایشگاه خواهد بود.
 

​​